w

Louis Vuitton zaprojektowało skiny do LoLa na Worlds 2019!

Za skórki, jakie zobaczymy niedługo podczas Worlds 2019 będzie odpowiedzialna znana marka Louis Vuitton.


Informacje o tym, że Riot Games podjęło współpracę ze znanym domem mody pojawiły się już kilka dni temu. Do tej pory nie było jednak większych szczegółów, bowiem większość informacji została usunięta na krótko po ich opublikowaniu.

Dzisiaj jednak wiadomo, że współpraca faktycznie się odbędzie, a jej wpływ na League of Legends ma być bardzo duży.

Projektant Louis Vuitton odpowiedzialny za skiny do League of Legends

Według wstępnych informacji, Louis Vuitton zaprojektowało skórki, jakie zostaną ujawnione podczas Mistrzostw Świata 2019 – prawdopodobnie K/DA.

Jak widzicie, autorem będzie Nicolas Ghesquiere – Dyrektor Artystyczny żeńskich kolekcji. To może być jedna z najciekawszych współprac, jakie do tej pory pojawiły się w LoLu.

Pomagać mu będą między innymi Mechahawk – główny projektant skinów w Riocie i Jon Buran będący osobą odpowiedzialną za grafiki koncepcyjne.

Louis Vuitton o LoLu

Według zespołu Louis Vuitton jest to naprawdę duża okazja do pokazania, jak dom mody może współgrać z tak kreatywną produkcją, jak League of Legends.

Efekty prac zobaczymy już niedługo i cóż, może to być naprawdę coś ciekawego i unikalnego. Według wstępnych informacji skórki już powstały i jedynie czekają na ujawnienie.

Z tego wszystkiego najciekawsze mogą być Splash Arty, które powinny przypominać wręcz arcydzieła.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends