w

LS i Nemesis stworzyli swoją własną tier listę do League of Legends. Kim i gdzie będą grali PRO ich zdaniem?

LS / Riot Games

Ciekawa tier lista od profesjonalnego gracza i komentatora.


LS przy współpracy ze znanym profesjonalnym graczem postanowili stworzyć swoją własną listę najlepszych postaci. Obejmuje ona nie tylko bohaterów na środkową aleję, na której gra Nemesis, ale również wszystkie inne linie.

Największe kontrowersje wśród społeczności budzi wysoka pozycja Seraphine na wsparciu, środku i w roli strzelca. Kim jeszcze będą grać zawodowcy według nich?

Tier lista do LoLa

League of Legends jest grą, w której do dyspozycji mamy już prawie 154 (razem z Viego) postacie. Każda z nich posiada unikalne umiejętności, które czasami ciężko jest zabalansować. Z tego powodu jedni bohaterowie lepiej się sprawdzają w danym momencie, a inni nieco gorzej. Bazując na aktualnej sytuacji powstają tier listy, które mają obrazować aktualny stan danych championów. Swoją własną postanowił stworzyć znany komentator LCK i obecnie pracujący w drużynie T1 Nick „LS” De Cesare i profesjonalny gracz Tim „Nemesis” Lipovšek. Dotyczy ona jednak tylko turniejów i według nich, w przyszłości powinniśmy zobaczyć tylko te postacie.

TOP

JNG

MID

ADC

SUP

Jak możemy zauważyć, twórcy nie przepadają za Gnarem i znalazł się on na każdej linii jako najgorszy możliwy wybór. Jedna z najnowszych bohaterek Seraphine została za to umieszczona w najsilniejszych zarówno na środku, jak i na wsparciu, a także w roli „strzelca”. Oznacza to, że prawdopodobnie w najbliższych meczach turniejowych będzie ona często banowana lub wybierana, oczywiście o ile nie dostanie dużego osłabienia.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends