w

Lucian dostanie nowe interakcje? Druga grywalna para w grze po Xayah i Rakanie?

Riot Games

Wraz z nadejściem Senny, życie Luciana zmienia się diametralnie.


Para groźnych ptaszków podbiła serca graczy. Po oficjalnym potwierdzeniu Senny i wejściu jej do gry, Lucian prawdopodobnie nauczy się kilku tekstów.

Lucian i Senna

Z tego, co podsuwa nam Riot, możemy stwierdzić, że więź między Senną, a Lucianem jest magiczna. Pomimo tego, że rozdzieliły ich straszne łapska najlepszego wspierającego w grze, bohater towarzyszący nam od 6 lat nie poddał się.

Pomimo swojej ciężkiej pracy na Summoners Rift znalazł chwilę i popłynął po ukochaną! Okazało się jednak, że to Ona musi go ratować (typowy adc, zawsze łapie hooki Thresha)…

ZOBACZ – Riot robi grę FPS o nazwie Projekt A (Ares), będącą połączeniem CS:GO z Overwatch

Bez zbędnego streszczania fabuły, postać Senny jest na tyle ciekawa i problematyczna, że może być z nich wyjątkowa para. Jak pewnie wiecie, nasza Zaspana walczyła z Lucianem tą samą bronią. Po jej zamknięciu w latarni przejął jej pistolet i właśnie… nie może go oddać. Dlatego ta znalazła nową broń, którą od dziś będzie walczyć.

Skoro ta kwestia została rozwiązana, gdzie umieścić nową bohaterkę? Wygląda na to, że jej główną rolą będzie adc oraz support. Niesłychane połączenie (hej Apashe) i trudne do zrealizowania, ale może być fajnie. Zauważcie, że Lucian jako ADC oraz Senna na supporcie jest przeciwieństwem ptasiej relacji. To on będzie strzelać, a ona mu pomagać.

Aby dodać klimatu, Riot prawdopodobnie wprowadzi do gry aktualizację dialogów Lucka. Dostanie on (prawdopodobnie) nowe teksty i po zlikwidowaniu nie będzie już wspominał o żonie. Nie wiadomo jeszcze jak z aktorem głosowym w Polskiej wersji językowej. Wygląda na to, że Mikołaj Klimek dalej współpracuje z Riot Games, więc nie powinno być problemu.

ZOBACZ –

Dziwną sytuacją jest to, że Senna została zapowiedziana kilka tygodni po wyjściu Ashe w samo Południe, która ma wspólny taniec z Lucianem. Czyżby widziała to i już nie wytrzymała?

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends