w

Ma 13 milionów punktów na jednej postaci. Przez 7 lat nie kupił butów, nie używa flasha i ma Brąz 2

Jak to się stało, że jeden z graczy wbił ponad 13 milionów punktów na Heimerze nie używając przy tym nawet klawiatury?


Wielu fanów League of Legends bardzo często dziwi się, że spotkało kogoś, kto ma przykładowo ponad milion punktów maestrii na danym bohaterze. Są jednak gracze, którzy już dawno przebili próg 10 milionów.

Na ten moment dokonały tego 4 osoby, które poświęciły swoje życie, aby grać tylko i wyłącznie jedną postacią. Wśród nich jest znany na całym świecie OTP Heimerdingera, który nigdy nie skończył sezonu z rangą wyższą niż Srebro IV. Obecnie ma Brąz.

Niesamowity gracz Heimerdingera

Reklama

League of Legends ma do zaoferowania na ten moment 153 unikalnych championów. Praktycznie każdy z nich posiada ciekawe i różnorodne umiejętności. Są jednak gracze, którzy potrafią się świetnie bawić, grając kilkanaście tysięcy meczów tylko jedną postacią. Wśród najbardziej znanych jest OTP Heimerdingera, który na swoim koncie zgromadził już 13 milionów punktów maestrii.

Jest to wyjątkowy przypadek z kilku względów. Przede wszystkim, gracz nie używa klawiatury, co już jest dla wielu osób bardzo dziwne. Po drugie, praktycznie nigdy nie patrzy na mapę. Na jego streamach można zobaczyć, jak mały ma interfejs. Po prostu go nie używa.

Reklama

Po trzecie nigdy nie buduje butów, a po czwarte kilkanaście tysięcy meczów zagrał bez flasha. Jak i dlaczego?

Gracz o nicku GeT CoN TRollED stał się już legendą. Nie dość, że codziennie rozgrywa co najmniej kilka lub kilkanaście meczów, zawsze buduje te same przedmioty, a do tego bierze heala oraz teleport. Nigdy nie zmienia swojej taktyki, choćby nie wiadomo na co grał.

Ten konkretny gracz od kilku lat ma jeden i taki sam utarty schemat. Nigdy nie korzysta z flasha, nie kupuje też butów. Kilkanaście tysięcy meczów bez rzeczy, które dla wielu są absolutną podstawą. Dlaczego tak? Jak sam mówi, nie potrzebuje szybko się poruszać, bo rzadko kiedy kogoś goni. Po prostu trzyma się pod wieżami.

Video

Klip: Nicolai

Reklama

GeT CoN TRollED każdą z umiejętności wybiera najpierw myszką i następnie używa jej, zwyczajnie klikając na mapie. Z niewyjaśnionego powodu jakiś czas temu został permanentnie zbanowany na twitchu, ale nadal udziela się na platformie dlive.tv, gdzie z łatwością można go znaleźć.

Co ciekawe, robi to pomimo tego, że jego FPSy zazwyczaj nie przekraczają 50 poza walką, a ping często oscyluje pomiędzy 90 a 250.

Wielu graczy EUW go kojarzy i często ludzie pytają, jak się czuje. Ten jednak nigdy im nie odpisuje, prawdopodobnie właśnie z powodu braku klawiatury. W jednym z wątków na Reddicie można przeczytać, że do wszystkich innych czynności, jak logowanie się, ustawianie tytułów streamów i tym podobnych używa klawiatury ekranowej, którą posiada każdy komputer.

Historia jego, jak i innych OTP postaci, którzy posiadają ogromną ilość punktów maestrii i niską rangę, pokazuje dwie ważne rzeczy. Pierwszą z nich jest to, że nie trzeba się obawiać kogoś, kto ma dużą ilość punktów. Druga natomiast dowodzi, że League of Legends jest grą, która wciąż może dawać radość. Nie potrzebne są do tego wysokie umiejętności, dobra ranga, ani nawet klawiatura.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends