w

Main Singeda zdradza jego największą aktualną kontrę w LoLu, aby zniszczyć jego Win Rate i wymusić buffy

Riot Games

Runy i przedmiot, który jest w stanie zniszczyć Singeda.


Jeden z mainów Singeda postanowił poinformować społeczność League of Legends, jak najłatwiej jest ograć Szalonego Chemika.

Okazuje się, że potrzebny do tego jest tylko jeden początkowy przedmiot oraz pewna runa. Gracz postanowił zdradzić ten sekret, aby obniżyć WR maina i w konsekwencji wymusić jego buffy.

Sposób na Singeda

Niektóre postacie w League of Legends zaskakują swoją mechaniką i grane są w taki sposób, jak żadne inne. Jedną z nich jest Singed lubiący wchodzić już od pierwszych poziomów pomiędzy stojące wieże, aby czyścić fale minionów. Dodatkowo jego główną bronią jest trutka, zadająca obrażenia przez cały czas walki z nim. Tę jednak da się skontrować na wczesnych poziomach tak, aby stać się niemożliwym do zlikwidowania.

Według użytkownika Reddita o pseudonimie Mixed_not_swired wystarczy, że uzbroimy się w runę Second Wind (Drugi Oddech) oraz w Tarczę Dorana, co uczni nas „nieśmiertelnymi”.

Dzięki temu jego Q zada Ci około 5 obrażeń na sekundę, kiedy będziesz miał mało HP, co oznacza, że nigdy Cię nie zlikwiduje.

Main poleca również branie runy Phase Rush (Pęd Fazowy) na bohaterach dystansowych, aby grać ryzykownie i nigdy nie zostać złapanym.

Zapytacie, dlaczego main Singeda nam o tym mówi? Ponieważ jego Win Rate drastycznie spadnie, jeżeli większość graczy będzie znała tę sztuczkę, co doprowadzi do jego buffów i gry przeciwko ludziom, którzy już to robią, będą mniej nieszczęśliwe.

Wygląda na to, że main chce poświęcić najbliższe tygodnie i je „przecierpieć”, przegrywając i tym samym oczekując na buffy. Gorzej będzie natomiast, jeżeli Riot Games nie zdecyduje się na wzmocnienie postaci i będzie ona w takim stanie przez kilka miesięcy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends