w

Manamune jest zbugowane u Dravena z LoLa od 9 aktualizacji. Na czym polega problem?

Dlaczego nie powinno się używać Manamune u Dravena do czasu naprawienia błędu?


W League of Legends można napotkać ogromną ilość bohaterów, przedmiotów, run czy skórek, a każdy z tych elementów może mieć istotny wpływ na rozgrywkę bądź jej czytelność. Tym razem problem dotyczy Dravena i często używanego przez wszystkich ADC Manamune.

Gracze zwracają uwagę na to, że od ostatnich 9. aktualizacji bohater nie jest w stanie efektywnie nabijać stacków na wspomniany przedmiot. Dlaczego?

Manamune a podstawowe ataki Dravena

Draven jest ADC znanym głównie ze swoich wzmocnionych autoataków, które potrafią zadawać naprawdę spore obrażenia.

Ich używanie wymaga jednak aktywowania umiejętności Q – Spinning Axe. Gracz musi skupiać się nie tylko na rozgrywce, ale i na łapaniu spadających po każdym ataku toporów. Technicznie rzecz biorąc, jest to jednak podstawowy atak bohatera, który powinien nakładać na Manamune stacki.

Gracz o nicku axe_go_boing podzielił się swoimi przemyśleniami na temat problemu, z którym Draven boryka się od dłuższego czasu. Zwyczajne podstawowe ataki ładują przedmiot, a po aktywowaniu już Q nie.

Problem pojawił się w momencie usunięcia innego błędu powiązanego z Łzą Bogini oraz zdolnością Dravena.

Q — Wirujący Topór Dravena nie generuje już więcej doładowań many Łzy Bogini, niż powinien.

Na ten moment do problemu nie odniósł się żaden z Rioterów. Bład zdaje się być dość poważny, ponieważ wyklucza on używanie na Dravenie mocnego na ten moment przedmiotu, który jest wykorzystywany przez większość pozostałych ADC.

Patrząc jednak na to, że temat na Reddicie stał się bardzo popularny, można mieć nadzieję, że deweloperzy szybko go zauważą i wprowadzą poprawki.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends