w

Mecze na TFT są zbyt długie, od czasu kiedy Riot zbalansował rozgrywkę

Riot Games

Gracze narzekają, że mecze w Teamfigh Tactics stały się zbyt długie.


Wydłużenie rozgrywki w TFT niezbyt spodobało się graczom. Jeden z nich wyraził swoje niezadowolenie na Reddicie.

Coraz dłuższe gry przez poprawę balansu

Riot od początku stara się sprawić, by Teamfight Tactics było jak najbardziej zbalansowane. Co patrz poprawiają statystyki postaci, buffują lub nerfią konkretne zestawienia czy itemy. Jak sami przyznają – chcą sprawić, by przyjemność z gry była jak największa, a gry były różnorodne i ciekawe.

Niestety następstwem coraz lepszego balansu mogą być wydłużone mecze. Gracze zauważyli to i wspomnieli o tym fakcie m.in. na Reddicie. Jeden z nich poinformował, że mecz, w którym zajął 8 miejsce (czyli ostatnie) zajął mu około 40 minut.

Jeśli mecz zajmuje mi 40 minut, aby zająć 8. miejsce, to oznacza, że nawet nie miałbym czasu na grę w jedną przerwę na lunch. Moim zdaniem czas rozgrywki powinien wynosić około 20 minut.

ZOBACZ – Riot uważa, że Yasuo jest najlepszym wydanym bohaterem w historii LoLa

Riot Games

Pojawiły się komentarze, że być może Riot powinien zmodyfikować początkowy etap gry (np. walka z minionami), ponieważ według wielu jest to zwyczajna strata czasu. Możemy jedynie obserwować jak jedna lub dwie postacie powoli biją stworki.

Plus karuzele są za długie. Patrzysz, jak inni biegają przez 2 minuty, nic nie robiąc. Nie rozumiem, dlaczego nie moglibyśmy wykorzystać tego czasu na coś lepszego.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends