w

Riot uważa, że Yasuo jest najlepszym wydanym bohaterem w historii LoLa

Według jednego z pracowników Riotu, Yasuo wyszedł im najlepiej!


Riot ma nieco odmienne zdanie o Yasuo, niż można się byłoby tego spodziewać. Według dużej części pracowników, to właśnie ten bohater wyszedł im najlepiej.

Nieco inaczej uważają gracze, którzy do tej pory spierają się odnośnie kwestii związanych z balansem Yasuo.

Yasuo najlepszy

Jeden z pracowników Riotu, który niedawno odpowiadał na pytania graczy nawiązał do „najbardziej znienawidzonego championa” w grze.Według niego i większej ilości osób pracujących w Riot, Yasuo jest najlepiej zaprojektowany w całej League of Legends.

Uważam, że to najlepiej wydany bohater w historii. Szczególnie nam się udał (…)

Swoją wypowiedź argumentuje współczynnikiem wygranych w SoloQ, który przez długi czas trzymał się na tym samym poziomie, jak i również jego częstotliwością wybierania. To ciekawy punkt widzenia w momencie, gdy Yasuo ma naprawdę słabą opinię.

Yasuo został już dawno temu zaszufladkowany. Wiele osób uważa, że jego umiejętności są po prostu za mocne. Osobno okej, ale razem są w stanie naprawdę zmienić bieg rozgrywki bez większego nakładu umiejętności. Gracze od dawna narzekają, że ta postać wymaga jakichś zmian, które nieco utemperują jej możliwości lub zmienią sposób gry.

Wygląda jednak na to, że pracownicy Riot Games mają inne podejście niż gracze. Może to jednak my się mylimy i nie widzimy tego, że szkalowany przez przywoływaczy Yasuo jest tak naprawdę świetnym wyborem.

Yasuo w True Damage

Yasuo prawdopodobnie niedługo otrzyma nową skórkę w ramach zespołu True Damage.

Razem z nim skina spodziewać się mogą Akali, Ekko, Senna i Qiyana.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends