Misje z TFT już nie będą się pojawiać graczom LoLa, ale jeszcze nie teraz. Kiedy nastąpi ta zmiana?

League of Legends

Reklama

Riot Games w końcu postanowił oddzielić misje TFT od graczy LoLa.

Reklama


Od kilku miesięcy społeczność grająca tylko i wyłącznie w League of Legends narzeka na pojawiające się misje z Teamfight Tactics. Riot Games postanowiło to nareszcie naprawić.

Niestety zmiana nie nadejdzie w najbliższej aktualizacji, a gracze będą zmuszeni jeszcze trochę na nią poczekać. Jak długo?

Koniec powiadomień o misjach

Teamfight Tactics zostało włączone do klienta League of Legends ponad rok temu. Pomimo dużej ilości próśb, nie powstał oddzielny klient. Z tego powodu społeczność zainteresowana tylko MOBĄ była zmuszona do wyświetlenia misji związanych z szachami od Riotu. W związku z ich dużą liczbą, jak twierdzą gracze, często było to irytujące i wkurzające. Jeden z pracowników potwierdził, że nareszcie się to zmieni.

Reklama


ZOBACZ – Jak Polak nietypowym buildem doprowadził Fnatic do tytułu mistrzów świata w LoLu

Główny projektant Teamfight Tactics poinformował użytkowników, że misje wyświetlane będą tylko i wyłącznie dla graczy TFT już w aktualizacji 11.2. Oznacza to, że jeżeli nie gramy w TFT, okienko misji będzie zawierało tylko i wyłącznie te związane z League of Legends. Patch 11.2 ma wejść na oficjalne serwery już w czwartek, 21 stycznia.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej