w

Mordekaiser powinien otrzymać tradycyjną skórkę?

Riot Games już dawno zaprzestał wydawania tradycyjnych skórek, szkoda?


Na jednym z forów poświęconych League of Legends powstawał ciekawy temat. To właśnie w nim gracze skarżą się na brak tradycyjnych skórek.

Riot Games, oddajcie tradycyjne skórki!

Kilka lat temu, jeżeli posiadałeś bohatera przed jego reworkiem, mogłeś otrzymać darmowego skina do tej postaci. Bardzo często firma wprowadzała do gry Tradycyjne skórki, które wyglądały jak bohater, przed reworkiem.

Aktualnie są trzy Tradycyjne w grze:

  • Tradycyjna Karma
  • Tradycyjna Sejuani
  • Tradycyjny Trundle

Gracze wpadli jednak na pomysł, aby taką otrzymał również Mordekaiser. Jak twierdzą, fajnie jest pograć nową postacią, która ma stare głosy oraz wygląd.

https://www.artstation.com/artwork/Vdl6xg

W temacie poświęconemu tak naprawdę Mordekaiserowi, wybuchła duża dyskusja na temat zaprzestania przez czerwonych dodawania klasycznych skórek. Wielu z nich zapewniło, że wcale nie muszą dostać jej za darmo! Wystarczy, że dodadzą ją do sklepu za 520 RP czy 750 RP, a z pewnością ją kupią. Firma nie straci na tym pieniędzy, a gracze będą szczęśliwi. Pamiętajmy również, że będzie trzeba wykonać tylko nowe animacje. Model oraz głos, jest już gotowy.

ZOBACZ – Senna z Lola miała dwa pistolety, mogła leczyć też potwory i turety

Takie same skórki powinny otrzymać wszystkie postacie po reworku, byłby to miły gest w stronę osób, które grały i lubiły starego bohatera.

Być może kiedyś Riot Games znów powróci do tradycji, Volibear oraz Fiddlestick, mogą być idealnymi kandydatami.