w

Możliwość wylosowania skórki w oknie wyboru bohatera? Pomysł jednego z graczy LoLa

Reklama

Jeden z graczy zaproponował dodanie funkcji wyboru losowej skórki w czasie wybierania bohatera.

Reklama


Gracze League of Legends często kolekcjonują skórki do swoich ulubionych postaci. Bywa, że jedna osoba ma wszystkie skórki do swojego maina, a poza nimi jeszcze kilka chrom. Przy takiej ilości niektórzy mają dylemat, którego skina wybrać przed grą. Jeden z graczy wpadł na pewne rozwiązanie.

Losowanie skórki przed grą

Jeden z użytkowników Reddita zauważył, że przy dużej ilości skórek do danej postaci można mieć problem z decyzją, którą zagrać w nadchodzącej grze. Może wydawać się to dość dziwne dla tych, którzy grają tylko ze swoim ulubionym skinem lub w ogóle nie przywiązują wagi do kosmetycznych dodatków. Jednak jak widać, są i tacy, którzy lubią zmieniać skórki i chcieliby w każdej grze grać z jakąś inną.

Przy wyborze bohatera powinna istnieć opcja „Losowa skórka”, jeśli ktoś ma wiele skinów dla danego championa.

Myślę również, że ta funkcja byłaby całkiem dobra w przypadku chrom, ponieważ nigdy nie mogę się zdecydować, którą akurat wybrać, więc fajnie byłoby pozwolić grze, by ta wybrała za mnie.

Oczywiście kliknięcie opcji losowej skórki nie powodowałoby wybierania tej domyślnej.

ZOBACZ – Gracz LoLa wygrywa z Lewandowskim, a ludzie uważają, że to cyrk i lepiej pójść pobiegać

Czy taka opcja ma sens? Dla niektórych na pewno byłaby ciekawym urozmaiceniem, a reszcie, która nie interesuje się za bardzo zmienianiem skórek, w niczym by nie przeszkadzała.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends