w

MSI skinline w League of Legends – przecieki zdradzają, kto dostanie skiny z nowej serii

Reklama

Leakerzy poinformowali z czym związana będzie najnowsza seria, która trafi do LoLa już niedługo.

Reklama


Jakiś czas temu twórcy League of Legends przyznali, że chcą wydawać nowe linie skórek oraz tworzyć coś dla mniej popularnych postaci. Gracze są tym faktem niesamowicie podekscytowani i zastanawiają się, jakie motywy pojawią się w grze w tym roku. Do tej pory wydano m.in. skiny Broken Covenant czy Faerie Court, co było miłą odskocznią od znanych serii, takich jak PROJECT, Blood Moon, Star Guardian, Pool Party czy High Noon.

Okazuje się, że Riot szykuje coś związanego z MSI. Przecieki informują, jak może wyglądać nowa linia dodatków kosmetycznych.

Nowa seria skórek w League of Legends

Big Bad Bear, znany w społeczności LoLa leaker, poinformował, że w grze pojawi się nowa linia skinów, która będzie związana z MSI.

W swojej wypowiedzi podkreślił, że są to jedynie przecieki, a nie potwierdzone przez Riot informacje, więc trzeba podchodzić do tego z pewnym dystansem. Nie wiadomo czy na 100% zostanie to wprowadzone w życie, choć zdaniem leakera jest to naprawdę prawdopodobne.

Reklama

Big Bad Bear przypomniał, że jakiś czas temu twórcy ujawnili, że szykują 2 wydarzenia – jedno letnie, które przypada w okolicach wakacji, a drugie związane z MSI. Wtedy też mają pojawić się w grze nowe serie skinów.

Skórki MSI mają otrzymać m.in. Udyr, Volibear, Master Yi i nie tylko.

Według udostępnionych informacji nowa seria będzie łączyć motyw Blood Moon, który jest świetnie znany wszystkim fanom League of Legends oraz serię Supreme Cells z Wild Rift. Poniżej skórka Supreme Cells Zed z mobilnego LoLa:

Mówi się również o tym, że do gry trafić ma nowa skórka dla Yone i być może będzie ona właśnie ze wspomnianej wyżej serii.

Zgodnie z przeciekami event związany z MSI ma pojawić się 18 kwietnia na PBE oraz 4 maja na serwerach live.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends