Mundo dosłownie zmiażdżył swoich przeciwników, powalając ich jednym ciosem. Popularny klip z LoLa, który pojawił się w sieci

League of Legends

Reklama

„Po prostu podszedł… powoli… i najzwyczajniej jej przywalił…”.

Reklama


Rozgrywki w League of Legends charakteryzują się między innymi tym, że szybko mogą wybrnąć się spod kontroli. W sieci pojawia się naprawdę sporo klipów, które pokazują skrajne przypadki siejące pogrom na Summoner’s Rift – niejednokrotnie pokazywane były imponujące sytuacje, w których cały zespół musiał się zjednoczyć, aby pokonać tylko jednego wroga.

Tym razem filmik przedstawia tanka, który w teorii nie charakteryzuje się wysokimi obrażeniami. W tej sytuacji jednak nic nie stało na przeszkodzie, aby bez problemu przyjmował obrażenia dwóch wrogich carry, a następnie zmiażdżył ich jednym ciosem.

Mundo pokazuje swoją siłę

Użytkownik o nicku TheGronne podzielił się ze społecznością League of Legends wyrywkiem ze swojej gry, w której grał Xayah. Po zniszczeniu pierwszej wieży na środkowej alei wraz z midlanerem Annie i wspomniana Xayah zostały zaatakowane przez wrogiego Mundo. Początkowo bohaterki radziły sobie z nim całkiem nieźle, zabierając mu kolejne paski zdrowia, jednak kiedy już tank zbliżył się do ADC, wystarczył mu jeden atak, aby go rozgromić.

Reklama

Video

Kiedy Mundo zbliżył się już do Xayah, powalił ją w mgnieniu oka jednym atakiem, co zaskoczyło gracza, który opublikował klip w sieci.

Analizując jednak całą sytuację, nietrudno zauważyć, co złożyło się na tak duże obrażenia – Heartsteel – mityczny przedmiot, który można znaleźć w ekwipunku Mundo, zebrał 3 stacki, co wzmocniło jego kolejny atak, a spora ilość AD wynikająca z 4 poziomów przewagi i połączenia aktywowanego ultimate z E, które zapewnia obrażenia od maksymalnego zdrowia, wystarczyły do zabrania połowy HP bohaterki jednym ciosem.

Niedługo taki sam los podzieliła Annie, po którą Mundo bez problemu był w stanie wejść pod wrogą wieżę. W komentarzach nie zabrakło żartów – jeden odniósł się do cytatu bohatera – „Mundo chodzi, gdzie chce”, a inny napisał, że bohater po prostu powoli podszedł do bohaterek i przywalił im podstawowym atakiem.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej