w

Na ARAMie nadal jest duży problem z botami. Czy Riot coś z tym zrobi?

Riot Games

Boty na ARAMach znów atakują i psują rozgrywkę innym.


Coś, czego nienawidzi każdy gracz ARAMów znów powróciło – boty zalewają Howling Abyss.

Ten sam problem od lat

Wieloletni gracze ARAMów na pewno wiedzą o co chodzi. Boty powracają na ten tryb co jakiś czas i skutecznie psują radość z gry.

Plaga botów za każdym razem była lekko inna. Mimo wszystko łatwo było wyłapać, kto w czasie meczu jest realną osobą. Poza oczywistym rozpoznaniem bota po jego beznadziejnej grze (a mowa tutaj o statystykach typu 0/25/0) można było zauważyć, że powtarzają się czary przywoływacza. Był okres, gdzie boty grały z barierą, innym razem wybierały ghosta.

Z itemami bywało różnie, czasami grały zupełnie bez nich, ale istniały także takie, które zawsze wybierały to samo, nie ważne kim zdarzyło im się grać.

ZOBACZ – Problemy z LoLem od patcha 9.22 nie są winą sprzętu ani internetu

Wczoraj na forum League of Legends jeden z użytkowników poinformował, że plaga botów wróciła i znów jest to ogromny problem.

Wielu graczy żartuje, że boty przeprowadziły się z usuwanego niedługo Twisted Treeline. TT również było znane z wszelkiego rodzaju botów, jednak mapa nie jest na tyle popularna, by problem był często rozgłaśniany.

ZOBACZ – Skórki FunPlus Phoenix. Ostateczne i potwierdzone wybory graczy

Nie chodzi tutaj o wygraną lub przegraną, ale o to, że w 10-letniej grze cały czas występuje problem z botami. Nie ma znaczenia, czy to ARAM, TT czy coś innego. Nie zmienia to faktu, że konta botów cały czas nękają graczy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends