w

Na EUNE w LoLu Polacy wysyłają wszystkim filmiki 18+ z mężczyznami w rolach głównych

Na serwerze EUNE w League of Legends dzieje się coś dziwnego. To już któraś taka sytuacja w ciągu kilku dni.


W ostatnich dniach w naszej sekcji: “Podeślij newsa” pojawiło się kilka praktycznie takich samych wiadomości mówiących o tym, że kompletnie losowe osoby mówiące po polsku wysyłają ludziom linki do plików na Discordzie. Pliki te nie mają w sobie nic poza materiałem filmowym.

W jakim celu? Dobre pytanie. Nagrania przedstawiają mężczyzn, którzy “bawią” się albo z partnerem, albo sami. Nie prowadzi to praktycznie do niczego oprócz samego faktu, że dana osoba otworzy link i pobierze film na swój PC.

Po co i dlaczego?

Pliki te mogą zawierać wirusy, dlatego ich pobieranie jest dość ryzykowne. Faktycznie nie ma tam jednak nic szczególnego. Zazwyczaj wiadomości te otrzymują osoby, które mają typowo żeńskie nicki. Czy to jakiś rodzaj zemsty, czy głupia zabawa? Tego nie da się określić.

Screen otrzymany bezpośrednio, prawdopodobnie ktoś dodał to na grupie na FB. Autora prosimy o kontakt, podamy konkretne źródło.

Na EUNE wiadomości rozchodzą się bardzo szybko, więc może ktoś wysyłający te arcydzieła wyjaśni, po co to w ogóle robi. Może ma to głębszy sens, a może ma komuś po prostu wyświetlić film nacechowany 18+?