w

Najbardziej satysfakcjonujące W Ashe z LoLa, jakie dzisiaj zobaczycie. Aż miło popatrzeć

Jeden z graczy podzielił się nagraniem, na którym widać Ashe w perfekcyjnej sytuacji.


Praktycznie każdy gracz League of Legends lubi robić widowiskowe zagrania. Niekoniecznie tylko po to, by pochwalić się nimi w internecie, ale zwyczajnie dla własnej satysfakcji. Zgarnięcie tripla, quadry czy penty zawsze cieszy. Co prawda wywołuje to nieco inne emocje, gdy wydarzy się na innym trybie czy ARAMie, ale można śmiało założyć, że mało kto nie chciałby wykorzystać dogodnej sytuacji, w której można dobić grupę przeciwników.

Niektóre pentakille są naprawdę wymagające. Gracze starają się jak mogą, ledwo uchodzą z życiem, a pod sam koniec gonią piątą ofiarę i w ostatnich sekundach zdobywają piątego killa. Innym razem jest to akcja polegająca na użyciu superumiejętności we właściwym czasie. Na pewno każdy kojarzy ARAMy, podczas których AP Malphite wbił się we wrogów i z łatwością zabił przeciwną drużynę.

Bywa też tak, że pentakill zdobyty jest nadzwyczajnie łatwo i gładko. Wydawać by się mogło, że gracz robi to z pełnym spokojem, po prostu używa jednej z umiejętności, która akurat idealnie trafia wrogów. Tak było tym razem.

Pentakill Ashe na ARAMie

Jeden z graczy – kachowd – podzielił się ze społecznością krótkim filmikiem, który przedstawia pewną grę na Howling Abyss. Autor klipu zatytułował go “Najbardziej obrzydliwa salwa, jaką kiedykolwiek trafiłem”.

Jak wiadomo, salwa to nazwa jednej z umiejętności Ashe, konkretnie jej W. Praktycznie każdy zna tego skilla i wie, że może być strasznie irytujący szczególnie podczas ARAMów. Właśnie tam masa osób decyduje się na specyficzne buildy pod spamowanie W. Stożek, w którym lecą strzały, jest spory, więc dość łatwo trafić choć jednego wroga, a wszystkie trafione osoby są dodatkowo spowalniane, dlatego są łatwym celem.

Podczas całego zagrania gracz jakby nigdy nic obijał przeciwników. W pewnym momencie ich HP było na tyle niskie, że wystarczyło ich już tylko dobić. Najwidoczniej wrogowie nie docenili siły Ashe i ustawili się tak, by ta z łatwością trafiła ich jedną salwą.

Video

Co prawda penta nie została zgarnięta za pomocą jednego skilla, ale triple jest również niesamowicie satysfakcjonujący i zapewne każdy main Ashe lubi patrzeć na takie zagrania.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends