w

Najgorsza aktualizacja pod względem błędów w historii? Ponad 70 błędów!

Riot Games zdecydowanie się nie popisało. Gracze masowo zgłaszają błędy z działaniem dosłownie każdego elementu League of Legends.


Wygląda na to, że mamy najbardziej zbugowaną aktualizację League of Legends w historii. Gracze doszukali się w sumie ponad 70 problemów.

Od czasu wydania patcha pojawiły się dwa hotfixy naprawiające Ryze, Annie, Mordekaisera i Qiyane. W między czasie rankedy były wyłączone.

Masa krytycznych błędów

Graczom udało się odnaleźć aż 70 błędów, w tym problemy z dołączeniem do gry, czat nie działał, podobnie jak niektóre przedmioty, baron nie otrzymywał obrażeń, a gracze mieli crashe z powodu używanych umiejętności.

Błędów jest znacznie więcej i bohaterowie tacy jak Pyke mogli zabijać sojuszników, stun Annie był cały czas dostępny, miniony ignorowały wrogie jednostki, runy nie działały poprawnie, tak jak Q Ryze, Yoricka i Gragasa, użycie kombinacji klawiszy Alt-Tab powodowało, że byliśmy rozłączani z grą i nie można było do niej powrócić, a nowy ekran śmierci pokazywał informacje odnośnie zadanych obrażeń przez sojuszników.

Riot naprawia, ale to trochę trwa

Co chwilę Riot informuje o kolejnych poprawkach, jakie są wprowadzane na serwery. Trudno obecnie za tym nadążyć, gdyż dosłownie do kilkadziesiąt minut są inne komunikaty.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends