w

Najgorsza gra w trybie Nexus Blitz w historii LoLa? Przez błąd wszyscy bohaterowie ulegali spaleniu

Przez dziwny błąd w trybie Nexus Blitz postacie graczy wciąż się paliły, przez co nikt nie mógł wyjść z bazy.


Nexus Blitz jest dodatkowym trybem na mapie The Temple of Lily and Lotus, który łączy przeróżne formy rozgrywki znane graczom. Okazało się, że pewien zbieg okoliczności nie został przewidziany przez dewelopera, co skończyło się niemiłym doświadczeniem dla graczy.

Postacie zaczęły płonąć w nieskończoność, przez co ginęły od razu po wyjściu poza fontanntę. Jak do tego doszło i jak to wyglądało?

Bug, który zniszczył grę

Reklama

Nexus Blitz, jest odskocznią od standardowych zmagań na mapie Summoner’s Rfit. Gracze decydujący się na granie Blitzów zazwyczaj chcą odpocząć od tryhardowania i pragną się zwyczajnie pobawić. Trudno jednak to robić, kiedy ciągle ginie się z powodu błędu.

Jak opisał sytuację Redditor o pseudonimie xpozurez, dwóch graczy zlikwidowało się wzajemnie w wydarzeniu URF i gra zwariowała. Opuszczenie fontanny było niemożliwe, albowiem wszyscy płonęli, doprowadzając do egzekucji. Jak to wyglądało?

Video

ZOBACZ – Pierwszy Clash w sezonie 11 League of Legends. Kiedy odbędzie się Puchar Wysp Cienia?

Całość zakończyła się dopiero po 18 minucie, kiedy do gry wkroczyły Nexusy. O wyniku spotkania przesądził silniejszy Nexus, który wygrał cały mecz. Błąd wydaje się nie być często spotykane, ale z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. Ciężko powiedzieć, czy Riot Games przeanalizuje sprawę i postanowi coś z tym zrobić, do tej pory w temacie nie wypowiedział się żaden z pracowników.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends