w

Najlepsze użycie Kuli Śnieżnej w LoLu jakie kiedykolwiek nagrano? Gracz zaskoczył rywali i sojuszników

Riot Games

Niesamowite zagranie Czarem Przywoływacza w trybie ARAM.


League of Legends istnieje już ponad 11 lat. W związku z tym gracze widzieli już całą masę niesamowitych zagrań.

Okazuje się, że wśród tysięcy meczów, które codziennie są rozgrywane w przeróżnych trybach, niektóre akcje wciąż potrafią zaskoczyć.

Ograni Śnieżką

League of Legends posiada ponad 150 postaci i każda z nich do dyspozycji graczy oddaje unikalne umiejętności. Do tego dochodzą Czary Przywoływacza, często różniące się w zależności od trybu gry. Świetnym przykładem jest Śnieżka, możliwa do wyboru na ARAMie.

ZOBACZ – Zwycięzcy EU Masters w League of Legends dostali gratulacje od samego prezydenta

Jak działa?

Bohater rzuca śnieżką na dużą odległość, zadając [20 (+10 × poziom)] pkt. nieuchronnych obrażeń pierwszemu trafionemu przeciwnikowi. Jeżeli trafi przeciwnika, może użyć tej umiejętności ponownie w ciągu 3 sek., aby Doskoczyć do naznaczonej jednostki. Doskoczenie do przeciwnika zmniejszy czas odnowienia Naznaczenia o 25%.

W czasie doskoku jesteśmy w stanie uniknąć umiejętności wrogiego bohatera, co świetnie pokazał jeden z użytkowników Reddita:

Jak możemy zauważyć, Swain użył śnieżki i E, a następnie przyciągnął się, aby uniknąć tornada Yasuo oraz pocisku Caitlyn. Przy wykorzystaniu Flasha udało mu się przeżyć, co zaskoczeni sojusznicy skwitowali spamem znaków zapytania.

Wielu komentujących nagranie przyznało, że było to naprawdę dobre i sami zapewne odflashowaliby od ulta Cait, aby następnie jeszcze przyciągnąć się do Yasuo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends