Najrzadziej grany, najrzadziej mainowany bohater w historii LoLa. Pobił wszystkie rekordy

League of Legends

Reklama

Riot przy okazji rozmów z graczami wspomniał, kto był tym bohaterem, który był najrzadziej wybierany, kto miał najmniej mainów i który wymagał naprawdę ratunku.


W historii LoLa było wiele postaci, które miały problem z popularnością. Ostatnim przykładem jest chociażby Skarner, czy Aurelion Sol. Popularność tych bohaterów nie przekracza nawet 1%.

Ale w historii całego LoLa był jeszcze ktoś, kto pobił wszelkie rekordy. Nie było to jednak ostatnio, a dopiero, gdy League of Legends się rozwijało. O tym, kim była ta postać opowiedział RiotAugust.

Reklama

Najmniejszy pickrate w historii LoLa

Reklama

Riot przy okazji dyskusji odnośnie wszystkich postaci i nadchodzącego balansu wspomniał, kto był najrzadziej wybieranym i jednocześnie najrzadziej mainowanym bohaterem w historii LoLa. Nikt później go nie pobił i jak mówi Rioter, nie zanosi się na to i to nawet w monencie, gdy Skarner i Aurelion są tak daleko za wszystkimi innymi.

Video

Okazuje się, że tym bohaterem była stara wersja Urgota. Ludzie nie wybierali go nie tylko z powodu paskudnego wyglądu, ale także umiejętności i statystyk. Był moment, gdy grało nim tylko kilkadziesiąt osób w całym LoLu.

Dopiero później Riot doszedł do wniosku, że trzeba się nim zająć. Urgot przeszedł więc gruntowną przemianę i od tamtego momentu był w miarę widywany na serwerach.

Urgot nadal nie jest jakoś szczególnie popularny, ale ma swoją oddaną niszę, która chętnie go wybiera.

Przy okazji możecie zobaczyć, którzy bohaterowie według statystyk Riotu byli najchętniej mainowani:

Nie jest to jednak nic niesamowitego i da się domyślić, że tak to mogło wyglądać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej