w

Nerfy Seraphine z LoLa nic nie dadzą. Bohaterka i tak będzie silna przez tę umiejętność, co należy zmienić?

Reklama

Zdaniem społeczności Seraphine jest zbyt potężna i potrzebuje zmiany kluczowej umiejętności.


Po raz kolejny społeczność LoLa porusza temat jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w League of Legends. Chodzi oczywiście o Seraphine.

Tym razem mowa o jej superumiejętności, która jest zwyczajnie zepsuta. Problemem nie są jednak liczby, ale sama mechanika ultimate. O co w tym wszystkim chodzi?

Seraphine nie do zbalansowania

Reklama

Wydana 29 grudnia Rozmarzona Piosenkarka jest zmartwieniem wielu graczy. Chociaż zadaje spore obrażenia, może leczyć i osłaniać tarczą zarówno siebie, jak i sojuszników. Nie to jest jednak jej największym asem w rękawie. Ultimate Seraphine to niezwykle potężna umiejętność pozwalająca na nałożenie CCka na całą drużynę przeciwną z ogromnego dystansu.

ZOBACZ – Te dwie postacie z LoLa musiały zostać “naprawione” w dniu patcha 11.3. Co dokładnie zmieniono?

Main Seraphine przekonuje na Reddicie, że nie ma znaczenia, jak bardzo zostaną osłabione pod względem „cyferek” i ile tarczy rozda czy zada obrażeń, bo i tak zawsze stworzy ogromną przewagę, pozbawiając przeciwników możliwości kontroli nad swoją postacią.

Wielu użytkowników przyznaje mu rację i twierdzi dokładnie tak samo. Fani gry porównują nawet aktualną superumiejętność piosenkarki do starego ulta Sejuani, która mogła nakładać AoE stuna, ale zostało to zmienione. Być może podobnie będzie i w tym przypadku, ale z pewnością nie wydarzy się to w najbliższym czasie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends