w

Te dwie postacie z LoLa musiały zostać „naprawione” w dniu patcha 11.3. Co dokładnie zmieniono?

Reklama

Riot wprowadził zmiany dwóch postaci w dniu premiery aktualizacji.

Reklama

Wczoraj na oficjalne serwery League of Legends wprowadzona została aktualizacja 11.3. Okazuje się jednak, że oprócz oficjalnie planowanych zmian, zostały wprowadzone również dwie, które nie były do końca planowane.

Fizz oraz Viego wymagali modyfikacji, które nie mogły poczekać dwóch tygodni do następnego patcha. Co im zmieniono i naprawiono?

Pilna przeróbka

Na oficjalnej stronie LoLa w artykule opisującym aktualizację 11.3, dodano dwie informacje dotyczące Fizza oraz Viego. Co ciekawe, dostępne są one tylko w angielskiej wersji językowej i nie zostały przetłumaczone na język polski.

ZOBACZ – Riot po oburzeniu graczy tłumaczy, dlaczego planuje wydawać tylko jeden rework rocznie

 • Fizz
  • E: Naprawiono błąd powodujący blokowanie możliwości castowania innych umiejętności, zanim Fizz nie zcastuje ponownie swojego E – Playful/Trickster
 • Viego
  • Q: Leczenie na drugim uderzeniu minionów: 150% >>> 100%
  • Viego nie zatrzymuje już Q Gragasa i E Lux po opętaniu ich
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego Viego castował różne, niepoprawne umiejętności po opętaniu Hecarima, kiedy jego W było aktywne.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego Viego otrzymywał dodatkowe Przyśpieszenie Umiejętności z Transcendencji, jeżeli osiągnął 5, 8 lub 11 poziom podczas opętania wrogiego bohatera.

Jak możemy zauważyć, jest to głównie naprawa Viego oraz jednego błędu związanego z Fizzem. Niektóre wyglądają naprawdę poważnie i ciężko jest się dziwić, że Riot zdecydował się na wprowadzenie poprawek jeszcze w patchu 11.3.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends