w

Nervarien doradza Riotowi w kwestii balansu LoLa. To najpopularniejsze propozycje zmian

Nervarien wczoraj na swoich mediach społecznościowych wspomniał, że miał okazję rozmawiać z Riot Games.


Nervarien to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych osób, powiązana z League of Legends. Oprócz streamowania i nagrywania na Youtube, często angażuje się w poboczne projekty i akcje, powiązane stricte z LoLem.

Nic dziwnego, że ma dobry kontakt z Riot Games i może porozmawiać z developerami o samej grze. Tym bardziej przy takim wydarzeniu, jak All-Stars.

Nervarien o balansie z Riotem

Nervarien na swoim profilu Facebook wspomniał, że rozmawiał z Riotem przez dwie godziny na temat balansu gry. Jak pisze, bardzo miło z ich strony, że słuchają społeczności.

Twórca zasugerował również, by społeczność podała swoje propozycje zmian. Jakie komentarze były najpopularniejsze?

Propozycje społeczności

Postać na rankedach po dwóch tygodniach i wybór SR

Marek wyszedł z inicjatywą, o której wcześniej już pisaliśmy, czyli nowe postacie na rankedach dopiero po 2 tygodniach od opublikowania postaci. Przemawia za tym wiele czynników i rzeczywiście mogłoby to być dobrym rozwiązaniem.

Nowa postać powinna być dostępna na rankedach dopiero po 2 tygodniach od opublikowania danej postaci.
W champion select powinna być już informacja jaki Summoner’s Rift będzie aby wybierać postacie w zależności od Summoner’s Rifta, którego dostaniemy po zabiciu 2 smoka 

Dodatkowe opcje treningowe

Z kolei Damian wspomina o tym, by rozbudować obszar treningowy.

Fajnie jak by opcje treningowe miały też wszystkie opcje np wybór jakiego się chce bohatera w końcu to trening a żeby kupić postać za 6300 zagrać raz się nie spodoba to już jesteśmy stratni, a tak na treningu byś wiedział czy postać jest dla ciebie, czekać ileś miesięcy żeby zagrać darmowym bohaterem na treningu to też nie sztuka nie raz straciłem esensje na bohatera który nie przypadł mi do gustu i nim nie gram. Trening powinien mieć wszystkie opcje dostępne typu wybór dowolnego bohatera czy nawet ożywienie u mnie ta opcja nie działa kiedyś działała nie wiem jak u was.

Odpowiedź Beniamina też dotyczy treningu.

Mogliby dodać możliwość zapraszania na tryb treningowy lub przywrócić rotacyjne tryby gry. Tak poza tym to chyba wszystko jest w porządku.

Więcej dowolności

Mikołaj oczekuje większej swobody w wyborze roli i budowania postaci

Nie forsować postaci w konkretne role i konkretne buildy.
Żeby starali się dawać jak najwięcej wolności. Żeby nami i janna były grywalne na midzie. Żeby full AP Warwick, AD Malzahar i Ashe pod nashor tootha były jako tako działającą alternatywą.

Bardzo dobry kierunek

Propozycje ciekawe i z pewnością pojawi się ich jeszcze więcej. Faktycznie to dobrze, że Riot w tak bezpośredni sposób postanowił spytać graczy, co im przeszkadza i co chcieliby zmienić lub dodać. Negatywnych komentarzy było stosunkowo mało co pokazuje, że społeczność jest w stanie wejść na wysoki i całkiem przyjemny poziom dyskusji.