w ,

Nervarien został zbanowany na Twitchu za swoją niedawną wpadkę. To jego pierwszy ban w historii

Zgodnie z przewidywaniami, Nervarien otrzymał pierwszego swojego bana.


O wpadce Nervariena wie cały polski Twitch. OBS z jakiegoś powodu namieszał ze scenami, w efekcie czego widzowie mogli podziwiać „dolną część pleców” streamera. Był to pierwszy incydent, jeżeli chodzi o historię streamowania Nervariena.

Kilka godzin temu zbanowano Arquela z powodu pokazania „mema” z Nervarienem, teraz przyszła pora także na sprawcę całego zamieszania.

Nervarien zbanowany na Twitchu

O ile w przypadku Arquela mieliśmy potwierdzoną informację o 24 godzinach, tak u Nervariena nie jest to jeszcze oficjalne. Bardzo jednak możliwe, że zawieszenie zostało nałożone również na 24 godziny, ewentualnie 3 dni.

Jeżeli chodzi o powód, to tak to wyglądało:

I choć Nervarien na pewno wolałby, żeby to w nigdy się nie wydarzyło, to od momentu tej wpadki jego widownia urosła o około 40%. Może więc jest to jakaś, nawet mała rekompensata tych wszystkich shotów na Youtube i tak dużej popularności wśród innych streamerów.

Trochę tylko ban wygląda zabawnie w odniesieniu, co Nervarien pisał kilka godzin temu, nieco śmiejąc się z Arquela, że ten ma bana. Streamer ostatni swój wpis opublikował 33 minuty temu, więc jest szansa, że jeszcze dzisiaj poznamy długość zawieszenia.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends