w

Nexus Blitz wkrótce powróci do League of Legends. Jak długo gracze będą mogli cieszyć się trybem?

Nadchodzące wydarzenie PROJECT: Bastion przywróci do LoLa jeden z najbardziej unikatowych trybów.


Nexus Blitz jest niezwykle wyjątkowym trybem gry w League of Legends, w którym rozgrywka wygląda zupełnie inaczej od tej znanej z Summoner’s Rift.

Mimo że obie mapy mają junglę oraz linie, Nexus Blitz jest wypełniony wszelkiego rodzaju wydarzeniami, które dają zwycięskiemu zespołowi przeróżne bonusy. Tryb ten po raz kolejny ma wkrótce trafić do LoLa.

Kiedy Nexus Blitz będzie dostępny?

Zaledwie kilka dni temu gracze LoLa poznali nowe skórki z serii PROJECT, które trafią do gry 27 maja wraz z wydarzeniem PROJECT: Bastion. Wraz z nim na krótki okres powróci również opisany wyżej tryb Nexus Blitz.

Tegoroczne wydarzenie PROJECT będzie trwało od 27 maja do 28 czerwca przez 3 aktualizacje – 11.11, 11.12 i 11.13.

ZOBACZ – Riot odpowiada na pytanie graczy w sprawie pakietów lektorów do LoLa. Co się z nimi stało?

Wraz z początkiem wydarzenia otwarty zostanie Nexus Blitz po raz trzeci, po tym jak pojawił się w 2018 i 2020 roku. W trybie rywalizują ze sobą dwa pięcioosobowe zespoły, w których można spotkać po dwóch junglerów. Nexus Blitz obejmuje również losowo wybierane zdarzenia, które mają miejsce co trzy minuty.

Wygrana w tych konkursach zapewnia zwycięskiej drużynie jedną z dziesięciu losowych nagród, z których każda ma zabawne i przełomowe konsekwencje, które pomogą graczom w dążeniu do zwycięstwa rozgrywki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends