w

Nie zgadniecie, z kim romans miał Shaco. Riot śmiechem, żartem ujawnił to podczas gry w LoLa

Jeden z Rioterów napisał na czacie o fabule Shaco. Gracze pociągnęli temat dalej, a cała akcja zrobiła się niesamowicie popularna.


League of Legends to bardzo złożony świat, do którego swoje cegiełki dokładają pracownicy Riotu. Tym razem jedna z osób odpowiedzialnych za fabułę, historię postaci i opowiadania ujawniła pewien romans, bardzo ciekawy romans.

Okazuje się, że Shaco miał wejść w relację z… Fiorą. Temat Shaco nadal po latach jest bardzo tajemniczy, nikt nie wie, skąd ta “pacynka” się wzięła. Nadal wiele osób wierzy, że to płatny zabójca, który jest po prostu szaleńcem.

Z drugiej strony jest Fiora, kompletnie niezwiązana z Shaco, w żadnym, nawet najmniejszym elemencie. Tymczasem jeden z Rioterów wprost pisze (oczywiście śmiechem, żartem), że Shaco ma z nią romans.

Shaco i Fiora, Riot pociągnie to dalej

Jeden z graczy podczas meczu w LoLa spytał Riotera o fabułę Shaco:

Widać tutaj niewiele, ale Rioter odpowiedział, że Shaco wszedł w romans z Fiorą. Oczywiście temat tej wiadomości od razu znalazł się na Reddicie.

Żeby było jeszcze zabawniej, Riot pociągnie temat dalej i stworzy taką historię. Żart obrócił się w coś fajnego i być może w przyszłości pojawi się nawet jakaś emotka, czy inne nawiązanie do tej sytuacji.

“Wy wszyscy chcecie doprowadzić do mojego zwolnienia?”

“Edit: Wyjaśniając, żartowałem sobie na czacie i nie piszę fabuły. Ale teraz napiszę jakąś nieoficjalną historię z Shaco i Fiorą”

Wyszło dość zabawnie, a gracze nie mogą się doczekać tego bardzo nietypowego połączenia, które w teorii nie ma sensu, a w praktyce może być niesamowicie ciekawe.