w

W tym roku nie będzie skórki Conqueror w LoLu, a High Noon Talon został usunięty z Warsztatu Hextech

Riot Games

Riot nie wyda skórki Conqueror z okazji MSI. Dodatkowo High Noon Talon nie będzie dostępny w Hextechu.


Okazuje się, że Riot Games rezygnuje w tym roku z kolejnej tradycji. Tym razem chodzi o niewydanie skórki z serii Conqueror, z której 25% przychodów trafia do drużyn e-sportowych.

Jej miejsce zajmie High Noon Talon. Z tego powodu sunięty został z Warsztatu Hextech i nie można już go tam wylosować. Oznacza to, że dostępny jest tylko przez zakup w sklepie.

High Noon Talon i skin Conqueror

W League of Legends istnieją dwa ważne wydarzenia odbywające się co roku, podczas trwania sezonu rankingowego. Pierwszym z nich jest  2022 Mid-Season Invitational. Drugi natomiast to Mistrzostwa Świata. Z tej okazji Riot Games zawsze wydawało jedną skórkę reprezentującą turnieje. MSI dotyczyła seria Conqueror, a Worldsów Championship.

Niestety w tym roku społeczność nie doczeka się Conquerora. Riot Games postanowiło nie tworzyć takiej skórki. Zastąpić ma ją High Noon Talon, a 25% zysków z jego sprzedaży trafi w ręce zawodników MSI. Poinformowano o tym w oficjalnym artykule na stronie lolesports.com.

Oznacza to, że według najnowszej polityki unikalnych skinów, ten przez okres trwania wydarzenia nie będzie dostępny w Warsztacie Hextech. W związku z tym gracze nie mogą go wydropić ze skrzynki i wylosować rollując 3 skórki. Potwierdził, to jeden z Redditorów.

Dodatkowo nie można także zdobyć w ten sposób najnowszych skórek drużynowych wybranych przez Mistrzów Świata 2021 – EDG do Graves, Viego, Zoe, Apheliosa i Yuumi. Zmieni się to dopiero za rok, jak “okres ochronny” zostanie zdjęty. W związku z tym fani Talona oraz powyższych bohaterów muszą kupić RP, nawet jeżeli mają wszystkie skórki i liczyli na Warsztat Hextech.