w

Niedługo pojawi się nowa limitowana figurka z Zyrą z LoLa. Jej cena powala z nóg

Riot Games

Nowa figurka z LoLa. Przedstawia Zyrę i trochę kosztuje.


Gadżety z gier często nie należą do tanich i gracze muszą wydawać krocie, aby je zgarnąć. Chociaż figurki i inne przedmioty z LoLa są drogie, to do tej pory ich cena nie była powalająca.

Tym razem ma się to zmienić i na nową figurkę z Zyrą wiele osób musi przeznaczyć całą wypłatę. Wszystko to przez to, że ilość sztuk jest ograniczona i można uznać to za prawdziwy przedmiot kolekcjonerski.

Nowa figurka z Zyrą

Dziś w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o nowej statuetce przy współpracy InfinityStudio i Riot Games. Na celownik wzięto Królową Cierni Zyrę. Według zapowiedzi ich liczba ma być mocno ograniczona, z tego też powodu jej cena jest bardzo wysoka. Jak podaje użytkownik Twittera o nicku osevno, liczba sztuk przeznaczona na rynek chiński wynosi 399 sztuk, PATA: 199 i do Ameryki oraz Europy: 699. Tak wygląda:

Natomiast jeżeli chodzi o cenę, to za powyższe dzieło gracze będą musieli zapłacić 890.35 dolarów. Po przeliczeniu na złotówki będzie to ponad 4100 złotych. Jak można zauważyć, to naprawdę sporo. Jednak jeżeli jest się fanem Zyry i ma oszczędności, to taka pamiątka może być warta swojej ceny.