w

Niesamowita ucieczka w League of Legends. Gracz miał naprawdę dużo szczęścia

Jeden z graczy LoLa uciekł przed grupą wrogów. Zrobił to w bardzo sprytny sposób.


Ucieczka w League of Legends nie zawsze jest prosta, szczególnie jeśli walczy się z pięcioma przeciwnikami na raz. Czasem wyjście zwycięsko z takiej sytuacji graniczy z cudem.

Jeden z graczy pokazał, że nie zawsze najważniejsza jest szybkość, ale również spryt. Jego plan był ciekawy i na szczęście przeciwnicy się na niego nabrali. Co zrobił?

Perfekcyjny Flash w League of Legends

Gracz o nicku nPhlames udostępnił krótki filmik, którego akcja rozgrywa się w jungli czerwonej drużyny. Oba teamy walczą ze sobą, ale niestety starcie nie wypada zbyt dobrze dla jednej ze stron. W mgnieniu oka niebiescy pokonują prawie wszystkich wrogów. Zostaje jedynie Kai’Sa, która znajduje się w naprawdę trudnej sytuacji.

Przewaga wrogów jest miażdżąca, więc bohaterka decyduje się na ucieczkę. Niestety nie pomaga w tym fakt, że jest praktycznie otoczona. Dwóch przeciwników goni ją od prawej strony mapy, podczas gdy jeden zachodzi ją z lewej.

Gracz decyduje się na użycie Flasha i nagle znika z pola widzenia wrogów.

Dalej na klipie widać, jak niebieska drużyna szuka Kai’Sy. Przechodzą przez rzekę, sprawdzają okolicę dolnej alei. Postać dosłownie rozpłynęła się w powietrzu. Jak to możliwe?

Gracz Kai’Sy wykorzystał sztuczkę, którą być może zna wielu graczy. Polega ona na użyciu Flasha w pobliski krzak tak, by przeciwnicy myśleli, że ich cel ucieka np. za ścianę. Co prawda zagranie nie zawsze się udaje – czasem wróg sprawdza zarośla “w razie czego”, ale bywa, że omija je i goni przeciwnika, który od paru sekund spokojnie cofa do bazy za jego plecami.

Zagrania tego typu zawsze wyglądają ciekawie i cieszą się sporą popularnością. Trzeba przyznać, że Kai’Sa nie tylko popisała się sprytem i refleksem, ale także miała dużo szczęścia.