w

Niestandardowe koło wyboru emotek w LoLu. Gracze znów proszą o większy ich wybór

Riot Games

Zbyt dużo emotek, za mały wybór w grze. Gracze proszą o nowe dopasowane do postaci koło.


Aktualnie w League of Legends jest kilkaset emotek i praktycznie w każdej aktualizacji dochodzą kolejne. Natomiast jeżeli chodzi o koło ich wyboru, to wciąż gracz może włożyć do niego tylko 5.

Z tego powodu co jakiś czas społeczność prosi Riot Games o dodanie kolejnych slotów. Tym razem jeden z użytkowników Reddita wpadł na kolejny ciekawy pomysł — emotki przystosowane do wybieranej postaci.

Nowe koło wyboru emotek

Twórcy wprowadzając emotki do League of Legends raczej nie przewidzieli, że będą one tak chętnie wybierane i ogólnodostępne. Przynajmniej tak wnioskują niektórzy z graczy, mając na uwadze, że można wybrać ich tylko 5 w jednym meczu. Dostaje je się często za darmo podczas wydarzeń, wypadają ze skrzynek i dropią za oglądanie meczów profesjonalistów. Oznacza to, że nie kupując nigdy żadnej i grając od ich wyjścia, teraz można mieć na koncie ich już kilkaset.

Tym razem Redditor o nicku Simaniac wpadł na inny pomysł. Widząc, że prośby graczy o zwiększenie ilości emotek w kole nie dają efektu, to postanowił poprosić o coś innego. Jak twierdzi, nie lubi 99% dostępnych emotek, ale chciałby, aby można było je dopasować do każdego bohatera.

Jednak gdybym mógł ustawić różne emotki dla każdego bohatera, byłbym o wiele bardziej zachęcany do zbierania emotek. Pomyśl tylko, jak wspaniale byłoby móc wczytać się do gry jako Zac i mieć te wszystkie trollowe emotki Zaca. A potem w następnej grze, graj jako Ahri i po prostu spamuj wszystkie te głupkowate emotikony pocałunków Ahri. Byłoby to tak fascynujące, a zbieranie wszystkich tych różnych emotek byłoby o wiele bardziej znaczące.

Tutaj pojawia się mały problem. Niektórzy mogą nie chcieć, aby ich emotki się zmieniały. Dodatkowo Riot musiałby dopasować każdą ręcznie do danego bohatera, a to może być problemem. Komentujący wpis gracze wciąż twierdzą, że lepiej, aby zwiększyć ich ilość do 10 lub nawet 16. To również zachęci inny do poszerzania kolekcji.