w

Jak gracz stracił kilkaset przedmiotów, gdy postanowił przenieść się na inny serwer League of Legends?

Dlaczego zmiana serwera poszła nie po myśli gracza, który ją zakupił?


W League of Legends istnieje możliwość przeniesienia konta na inny serwer. Niewielu graczy ma potrzebę skorzystania z tej opcji, lecz jeśli się ona pojawi, zmiana serwera kosztuje 2600 RP.

Mimo że na ten moment ta możliwość została zablokowana, jeden z graczy postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami z modyfikacją konta. Co dokładnie stało się w jego przypadku?

Problem ze zmianą serwera

Jeden z popularnych graczy – Monstrous Yi – w odpowiedzi na pytanie o to, dlaczego nie może korzystać z posiadanej przez niego zawartości, postanowił opisać sytuację powiązaną z przenoszeniem konta między serwerami. To właśnie przez zlecenie tej zmiany gracz nie ma dostępu do zakupionych przez siebie przedmiotów.

W 2018 roku, kiedy zmieniałem serwer, nie mogłem w pełni przenieść konta, a na jakiś czas zostało ono zawieszone. Po kilku tygodniach rozmów z Riotem uświadomili sobie, że jest to problem z dużą ilością odłamków skórek, które musiały zostać usunięte.

Riot usunął ponad 4000 przedmiotów z mojego ekwipunku, a kiedy zostały one znowu dodane, części z nich brakowało, a wiele z elementów, których otrzymałem, nawet wcześniej nie miałem (cieszę się, że to wszystko nagrałem).

Następnym razem, jak wykonywałem ten sam proces, powiedziałem im, aby nie dodawali przedmiotów do mojego konta zanim nie naprawią tego błędu.

Z wcześniejszej wypowiedzi gracza, w której napisał, że dalej nie może korzystać z posiadanej przez niego zawartości, można wywnioskować, że błąd dalej nie został załatany przez twórców, a Monstrous Yi dalej nie otrzymał swoich przedmiotów.

Być może sytuacja, która przytrafiła się użytkownikowi, jest powodem, dla którego transfer konta jest aktualnie niedostępny w sklepie. Riot na ten moment nie odniósł się do problemu publicznie i nie wiadomo, kiedy można spodziewać się powrotu możliwości przeniesienia konta.