Nietypowa propozycja skórki do Syndry, która zmienia ją w pszczołę

League of Legends

Reklama

Członek społeczności League of Legends zaproponował świetny skin do Syndry.

Reklama


Jeden z członków społeczności League of Legends zaproponował świetny skin do Syndry. Postać w tej skórce prezentuje się naprawdę świetnie i z pewnością wiele osób chciałoby zobaczyć ją w grze. Potwierdza to cała aktywność wokół tej pracy na Reddicie. Użytkownicy amerykańskiego portalu chwalą projekt i wyrażają mnóstwo pozytywnych ocen.

Warto również dodać, iż ten sam autor proponował już wcześniej bardzo podobnego skina, a ten jest wersją 2.0. Pomysłodawca postanowił dodać postaci więcej pszczelich atrybutów, co rzeczywiście dodało tej idei wiele uroku.

Skórka swoją wspaniałość zawdzięcza przede wszystkim licznymi szczegółami i oryginalnością

Skin w kolejnej wersji otrzymał przede wszystkim o wiele więcej pszczelego charakteru. Sama kolorystyka postaci również zachwyca. Autor zdecydował się raczej na jasne barwy. W całym projekcie bardzo kontrastująca jest czerwona korona, która podkreśla królewski status tej postaci.

Reklama

Skin ten jest naprawdę świetny i ma ogromne szanse na pojawienie się w grze. Zwłaszcza, że przypadł do gustu naprawdę sporej liczbie graczy.

Riot często wprowadza propozycje graczy do League of Legends. Jak będzie w tym wypadku? Trudno powiedzieć. Projekt na pewno bardzo ciekawy, natomiast czy pasuje do obecnego klimatu LoLa i jakiejkolwiek serii tematycznej?

Tego typu propozycje powstawały do Syndry dość często. Widać, że na pewno mogłaby przybić piątkę z Singedem, który ma skina pszczelarza. Choć społeczność jest przekonana o tym, że na pewno to pasowałoby klimatem do League of Legends, to trzeba poczekać na zdanie Riotu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej