w

Niewidzialność, którą zapewnia Duskblade, jest przesadzona. Gracze proponują zmiany, a Riot je zatwierdza

Riot Games

Nowy Duskblade, jest zbyt potężny? Jak Riot sobie z tym poradzi?


Wczoraj na oficjalne serwery we wszystkich regionach trafiła nowa aktualizacja przedsezonowa. Wprowadziła ona do gry między innymi nowe przedmioty, podzieliła je na klasy oraz całkowicie zmieniła dotychczas znany sklep.

Gracze twierdzą, że jeden z nowych itemów znacznie wyróżnia się ponad inne i jest niezwykle źle zaprojektowany. Mowa tutaj o Mrocznym Ostrzu Drakhtarru, które po likwidacji wroga zapewnia niewidzialność.

Zmiany Duskblade

Od wczoraj wszyscy fani League of Legends testują nowe przedmioty na swoich ulubionych championach. Zapewniają one teraz dużo unikalnych statystyk i interakcji, co pozwala na tworzenie nowych zagrań, combosów i często ułatwia lub utrudnia dany matchup. Po raz kolejny zmiany otrzymał również Duskblade, który do tej pory używany był zazwyczaj na assasinach i zapewniał im dodatkowe obrażenia oraz spowolnienie wroga po wyjściu z ukrycia. W sezonie 11 to właśnie on sprawia, że postać jest niewidzialna na krótką chwilę po likwidacji, na co mocno narzekają gracze. W internecie możemy zobaczyć wiele akcji i Pentakilli z jego pomocą.

Video

Video

ZOBACZ – Gracze narzekają nowy sklep w LoLu. Riot odpowiada dając nadzieję na zmiany

Samo zniknięcie nie stanowi jednak największego problemu. Użytkowników najbardziej denerwuje fakt, że nie towarzyszy temu żaden komunikat i czasami może wyglądać to jak błąd lub wina łącza internetowego.

Podczas jednej z walk, która była chaotyczna, nie byłem pewien, czy moja gra nie jest przypadkiem opóźniona, ponieważ wrogi bohater po prostu zniknął z mapy. Kosztowało mnie to trochę czasu i musiałem sprawdzić, czy aby na pewno mój ping jest dobry.

Autor wypowiedzi poprosił następnie dewelopera o dodanie efektu wizualnego w momencie aktywacji Mrocznego Ostrza Drakhtarru.

Nawet mały czerwony błysk, trwający ułamek sekundy, w dużym stopniu mógłby zasygnalizować początek efektu niewidzialności.

Do tej sprawy odniósł się jeden z pracowników Riot Games i potwierdził, że faktycznie zostanie to naprawione już niedługo i gracz zwyczajnie ma rację.

Ten błąd zostanie naprawiony w przyszłości, dziękujemy za opinię. Przyznaję, że może być ciężko wyśledzić, co się tak właściwie stało bez efektu wizualnego.

Na ten moment nie jest wiadome, co planują projektanci i jak będzie wyglądała nowa animacja znikania. Do gry powinna trafić już w kilku najbliższych łatkach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends