w ,

Nitro wykluczony z Ultraligi za obrażanie Nieuczesanej? Bardzo ostre słowa wobec Riotu

Nitro podczas jednej ze swoich transmisji potwierdził, że Riot wysłał do niego oficjalne maile.


W sieci od kilku dni jest dość głośno o informacjach przekazywanych przez Nitro. Na Youtube pojawiły się shoty z transmisji, które zatytułowane są bardzo specyficznie “Nitro wyrzucony z Ultraligi przez nieuczesaną?”.

O co w tym chodzi i czy Nitro faktycznie zostanie wykluczony?

(…) dostałem emaile od Riotu, w których chcą mnie wykluczyć z Ultraligi (…)

Za co Nitro miałby zostać wykluczony?

Jak słyszymy, maile te zawierają informacje o kilku punktach. W tym:

  • Obrażanie fanów Kpopu
  • Toksyczność w grze
  • Ataki, obelgi, nieprzychylne komentarze w stronę Nieuczesanej
  • Komentowanie wagi kobiet

Wszyscy na pewno kojarzą spięcia Nitrozyniaka z Nieuczesaną. Tych było przynajmniej kilka. Z wagą kobiet głównie chodzi tutaj zapewne o jeden z wpisów:

Który również skomentowała Nieuczesana. Podczas streama niedawnego, Nitro dość ostro wypowiedział się o Nieuczesanej wskazując, że jest ona “zwierzątkiem Polsatu i Riotu”. Pojawiły się też słowa wobec Head of Publishing Riotu w Polsce. Jak słyszymy, maile miały się zacząć po evencie z Wild Rift.

“(…) mi to trochę koło c**ja lata, że Nieuczesana jest zwierzątkiem Polsatu i Riotu i nie wiem, Wiktor idi*ta w okularach, który mi wygląda na wiecznego prawiczka, no nie wiem, simpuje dla tej laski. Dziwnym trafem, jak był event Riotu z Wild Rift, to nagle się jakieś maile zaczęły, więc jak się ten kurw***on spłakał, to mni to trochę koło c**ja lata (…)

Shot: Śmieszne Shoty

Wygląda to tak, jakby to były ostrzeżenia za zbyt mocne i ostre wypowiedzi. Wszyscy jednak doskonale wiedzą, że Nitro bardzo mocno napędzał polski esport i po prostu robił liczby, których inni nie są w stanie zapewnić nawet mimo ogromnych sponsorów za plecami. Trudno powiedzieć, jak ta sytuacja się rozwinie i czy w ogóle. Na pewno słowa wobec Riotu są bardzo mocne i mogą mieć większe konsekwencje, niżeli wykluczenie z Ultraligi.