Dramy Nieuczesanej i Nitro ciąg dalszy. Nieuczesana wypuszcza oświadczenie, a Nitro odpowiada

Rozrywka

Reklama

Kilka dni temu Nieuczesana na Twitterze nawiązała do dramy Nitro z Natsu. Sergiusz zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, odpowiedział na zaczepki, a do całej sytuacji wtrącił się brat Karoliny.


Po całej tej sytuacji, która miała miejsce kilka dni temu, Nieuczesana postanowiła raz jeszcze zabrać głos, tym razem wypuszczając dłuższą wypowiedź na „twitlonger”. Pojawiło się w niej stanowisko Karoliny i wyjaśnienia, o co jej chodziło. Warto wspomnieć, że przeprosiła Sandrę.

Swoje oświadczenie wydał także Nitro, który podsumowuje sprawę i wygląda na to, że nie będzie ona miała dalszego ciągu.

Artykuł nie posiada żadnych opinii, jest on jedynie podsumowaniem stanowisk obu stron, zawiera streszczenie sytuacji z Nitro, bratem Nieuczesanej i samą streamerką.

Przebieg do tej pory:

Reklama

Wypowiedź Nieuczesanej

Reklama

Karolina uważa, że jej ankieta nie miała na celu nikogo obrazić, a pokazać absurd sytuacji. Jak czytamy, Nitro ponownie obraził Karolinę, „jak to ma w zwyczaju od chyba roku”. Bartek miał ją bronić, poniosły go emocje i przesadził. Wszystko to miało pokazać Nitrowi, jak to jest, gdy obrywa ktoś z rodziny.

Nieuczesana, choć pisze głównie o bracie, to wspomina, że napisała prywatne przeprosiny do Sandry.

https://twitter.com/NieuczesanaTv/status/1363933009079132161

Oprócz tego pojawiła się także krótsza wiadomość, już w kilku słowach.

https://twitter.com/NieuczesanaTv/status/1363935851332460545

Wypowiedź Nitra

Nitro odniósł się do oświadczenia i wydał swoje. To w sumie 18-minutowy materiał, który wszystko wyjaśnia. Poniżej znajduje się Tl;dr tego filmu:

Nitro odnosi się do sytuacji z Team X. Wspomina, że dużą częścią projektu jest nagość i treści związane w jakimś stopniu z zawartością dla dorosłych. Pokazuje słynną już miniaturę i czyta niektóre tytuły filmów.

Pojawia się cytat, który łatwo wyrwać z kontekstu, ale chodzi tutaj głównie o to, że Team ma bazować na określonych treściach, jednocześnie kierując swoje materiały do młodszych osób:

(…) tak szczerze, czy ja mam Natsu za kobietę lekkich obyczajów? Tak szczerze delikatnie tak, bo ona uprawia może nie tyle, że jest prostytutką, ale jest osobą, która spienięża swój wygląd, roznegliżowany wygląd dla pieniędzy. I czy ja mam coś przeciwko temu? Nie, do momentu, kiedy jej głównym targetem są 13-letnie chłopaczki czy dziewczynki. (…)

Youtuber dziwi się, że pomimo wielkiego sztabu ludzi, popełniono pomyłkę w jednym z hiszpańskich słów. Tłumaczy także, że „reacing” to show. Przyznaje, że sam nie jest doskonały i można mu wytknąć wiele rzeczy. Z jednymi skończył, z drugimi walczy, a z trzecimi się pogodził.

Później Nitro przechodzi do samej Nieuczesanej. Według niego streamerka jest po prostu głupia, potem poprawia się i stwierdza, że bardzo często robi głupie rzeczy. Youtuber wyjaśnia, dlaczego wypowiedź brata Karoliny była bezsensownym atakiem w Sandrę, która nie miała z tym nic wspólnego.

Nitro przywołał także pochwały, jakie jakiś czas temu dostawał od Karoliny. Ma to pokazać, że choć on jest ciągle taki sam, to z jakiegoś powodu raz Nieuczesana chwali jego charakter, by jakiś czas później go krytykować.

Na koniec wspomina o sytuacji ze Szpakiem, o tym, że zapraszał Karolinę do debaty, na co się nie zgodziła.

Cały film jest dostępny poniżej.

Video

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej