w

Nowa postać do LoLa jeszcze dzisiaj? Ogromne przecieki odnośnie postaci, skinów anime i więcej

W nocy w społeczności League of Legends zagrzmiało.


Sennę ujawniliśmy my, natomiast teraz to brazylijska społeczność deklaruje, że posiada informacje odnośnie nowej postaci do League of Legends. Są to jednak tylko przecieki, choć pochodzą od znanych twórców, to nadal trzeba pamiętać, że nie muszą być prawdziwe.

Według leakerów, jeszcze dzisiaj zostanie zaprezentowana nowa postać – Lillia, poznaliśmy też fragmenty jej Splash arta oraz zapowiedzi nowych skórek, stylizowanych na anime.

Nowe przecieki z Brazylii

Wszystko zaczęło się od youtuberki “Streamie”, która miała ujawnić nowe informacje na temat nadchodzącej dżunglerki. Ponownie miało się potwierdzić, że to postać z Legends of Runeterra. Przypomnijmy, że Riot sam informował, że takie “kooperacje” będą miały miejsce w przyszłości.

Z ujawnionych informacji mieliśmy poznać opis postaci. Ten podejrzanie dobrze pasuje do Greenglade Caretaker z LoR. Początkowo grafika była używana jako zastępcza, jednak wygląda na to, że ktoś przypadkowo trafił w dziesiątkę.

Włosy podobne do Neeko, nogi jelenia, pasuje, jak ulał. Pytanie, czy youtuberka opisywała po prostu tę postać z powyższej grafiki uważając, że to przeciek, czy może faktycznie już wcześniej ją widziała.

Wiemy, że w Brazylii dżunglerka już była pokazana zespołowi zajmującemu się LoLem, więc może faktycznie te przecieki są prawdziwe. To jednak nie wszystko.

Nowa postać już dzisiaj?

Według kolejnych informacji, Lillia ma zostać ujawniona jeszcze dzisiaj i to za kilka godzin na Anime Expo. Co ciekawe, rzeczywiście partnerem jest Riot Games.

O której godzinie spodziewać się jakiegoś zwiastuna, lub czegoś o Lilli? Wydarzenie ma się rozpocząć według harmonogramu o godzinie 19:05 czasu polskiego. Bardzo możliwe, że właśnie wtedy dowiemy się czegoś więcej.

Jakby tego było mało, z dodatkowych źródeł wiemy, że mają tam zostać ujawnione informacje na temat skórek Anime do:

  • Riven
  • Yasuo
  • Yone
  • Thresh
  • Kayn

Co tu robi Yone? Dobre pytanie, na które pewnie znacie odpowiedź. To on ponoć jest kolejny. Skiny mają być stylizowane na “Kimetsu no yaiba”. Nie zapominajmy również o przecieku fragmentów Splash arta postaci. Z tych wiele się nie dowiemy, ale zawsze to dodatkowa cegiełka.

Czy warto w to wszystko wierzyć? Podejrzanie dobrze to wszystko wygląda i składa się w jedną, logiczną całość. Natomiast trzeba tutaj zaznaczyć, że jest też wiele rzeczy, które nie pasują do siebie. Przykładowo Youtuberka porównywała Lillię do postaci z Battlerite. Podawano koncepty i postacie z innych gier, jako przykład tego, jak ma wyglądać Lillia.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends