w

Riot ujawnia, jaki tryb w League of Legends pojawi się po Nexus Blitz

Reklama

Ujawniono, jaki tryb pojawi się w League of Legends po Nexus Blitz.

Reklama

Nexus Blitz to wyczekiwany przez wielu tryb, który zawita w LoLu już niedługo. Część graczy już zastanawia się, co będzie kolejne wraz z następnym wydarzeniem (po evencie letnim). Rioterzy zaspokoili ciekawość społeczności i ujawnili, jaki tryb pojawi się po wakacjach.

Tryb One for All powróci do League of Legends

Większość graczy już wie, że trybem, który pojawi się podczas letniego wydarzenia, będzie Nexus Blitz. Dla sporej części społeczności LoLa jest to szczególny czas, ponieważ wspomniany tryb był wręcz wybłagany przez wielu, którzy niezbyt przepadali za Królem Poro, Wyniesieniem czy URFem.

Jak się okazuje – jest już zaplanowane, co pojawi się podczas kolejnego eventu (po wydarzeniu letnim). Będzie to tryb One for All.

ZOBACZ – Dlaczego Senna i Wukong dominują dolną aleję w League of Legends? Jak grać i na co uważać?

Następnym trybem, jaki pojawi się w LoLu, jest Nexus Blitz, którego dodamy w ramach letniej imprezy. Jest testowany na PBE i jest powiązany z nowym wydarzeniem i nagrodami. Czeka was również pełna reskinacja mapy – Nexus Blitz jest teraz osadzony w Iońskim lesie.

Kolejnym trybem gry, jaki pojawi się podczas następnego wydarzenia, będzie One for All.

Widzieliśmy naprawdę sporo pytań dotyczących dodatkowych trybów gry, więc w jednym z kolejnych wpisów w tym roku podzielimy się większą ilością szczegółowych informacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends