w

Nowa postać, skórka lub nowa gra Riotu ujawniona w serialu “Gracze”?

Ujawnienie nowej postaci w serialu?


Użytkownik Reddita zauważył, że w jednym z seriali pojawiają się sceny, które mogą sugerować zapowiedź nowej postaci w League of Legends. Swoją obserwacją szybko podzielił się w internecie.

Zapowiedź nowej bohaterki

Ballers (w polskiej wersji Gracze) to amerykański serial telewizyjny emitowany od 2015 roku na HBO.

Na Reddicie pojawił się post o tym, że jeden z wielkich fanów League of Legends zauważył w serialu pewne interesujące momenty. Uwiecznił je na screenach (widocznych poniżej) i zapytał innych, co sądzą na ten temat.

Autor posta przyznał, że mocno interesuje się LoLem, a znalezisko nieco go zmieszało, ponieważ nie wie jak je odbierać. Według niego może być to zapowiedź nowej bohaterki, skórki lub nawet kompletnie nowa gra od Riot Games.

ZOBACZ – Patch 9.19: Opis aktualizacji /Patch notes w LoLu

W poście zwrócono także uwagę na styl grafik, odbiegający nieco od tego w League of Legends. Uwagę przykuły również liczne projekty broni na drugim screenie.

Choć całość rzeczywiście może przypominać jakąś nieskończoną postać, która w pewnym momencie znajdzie się w LoLu. W końcu po co pojawiłoby się tutaj aż kilka wersji broni, z których większość jest przekreślonych?

Być może są to zwiastuny pracy nad nowym projektem, który nie jest powiązany z LoLem. Riot Games może pracować aktualnie nad wieloma nowymi grami, a sceny w serialu po prostu miały wzbudzić ciekawość graczy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends