w

Nowa skórka Olafa, ale nie dla League of Legends na PC

Riot pokazał społeczności kolejną ekskluzywną skórkę do Wild Rift. Tym razem trafi do Olafa.


Twórcy League of Legends zaprezentowali nowego skina do jednej ze swoich gier. Gracze są nim zachwyceni, jednak żałują, że ten nie pojawi się w LoLu na PC.

Niestety po raz kolejny fani muszą obejść się smakiem, ponieważ wspomniany dodatek kosmetyczny będzie dostępny jedynie na urządzeniach mobilnych.

Nowa skórka – Glorious Admiral Olaf

W internecie opublikowano splash arta kolejnego skina z serii Glorious, która jest unikatową dla Wild Rift linią dodatków kosmetycznych. Do tej pory wydano do niej sporo skórek, w tym m.in. do Jinx, Lulu, Orianny, Evelynn, Fiory, Nami czy Dravena.

Olaf, bohater wydany 9 czerwca 2010 roku w League of Legends na PC, który ma tam 10 skórek, dostanie skina, która będzie dostępna jedynie w wersji mobilnej gry, czyli Wild Rift.

Tak prezentuje się splash art wspomnianej skórki:

Ciekawostką jest to, że champion w wersji na PC nie dostał nowego skina od ponad 800 dni. Ostatni, który został do niego wydany, pojawił się 9 września 2021 roku i jest z serii Pentakill III: Lost Chapter.

Z komentarzy na Twitterze wynika, że przedstawiona wyżej skórka bardzo podoba się graczom i żałują, że wspomniany bohater nie dostał nic podobnego na PC.

Przykładowe opinie fanów prezentują się następująco:

O kurde, dlaczego tylko do Wild Rift? Spójrzcie tylko na te majestatyczne wąsy.

Najwyraźniej Riot nadal może tworzyć unikalne i inspirujące skórki, ale ci deweloperzy po prostu poszli pracować nad grami innymi niż League of Legends.

Jest taki wspaniały. Dlaczego, do chole*y, tylko Wild Rift ma takie ładne skórki? 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends