w

Nowa wersja klienta League of Legends powinna pokazywać ping przed dołączeniem do gry?

Reklama

Gracze League of Legends wyszli z bardzo ciekawą propozycją odnośnie nowego klienta gry.

Reklama

Riot Games ujawniło jakiś czas temu, że trwają prace nad nowym klientem. Co więcej, niektórzy szczęśliwcy mogą z niego już korzystać.

W związku z tym w internecie pojawia się bardzo dużo pomysłów na nowe funkcje, jakie mogłyby zostać dodane. Wśród nich pokazywanie pingu przed dołączeniem do gry.

Ping przed wejściem do kolejki?

O dziwo dalej wielu graczy boryka się z niestabilnym internetem. Stąd według społeczności dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie zupełnie nowej funkcji, która umożliwiałaby przeprowadzenie czegoś w rodzaju testu.

Chodzi o to, by w każdym momencie można było sprawdzić, jak wygląda nasz ping i czy warto w danym momencie dołączać do kolejki meczowej.

Po wyłączeniu funkcji testowych, nie mam jak sprawdzić swojego pingu w lolu. Przydałaby się opcja zobaczenia go przed dołączeniem do gry, lub stworzenie miejsca, z którego można spokojnie wyjść.

Propozycja spotkała się z dużym poparciem społeczności. Okazało się, że informacja o pingu przed dołączeniem do gry byłaby naprawdę przydatna dla wielu osób.

Jest to trochę skomplikowane, bo nigdy nie wiemy do jakiego konkretnie serwera zostaniemy przydzieleni, natomiast możliwość przeprowadzenia testu stabilności łącza w odniesieniu do League of Legends byłoby naprawdę fajnym rozwiązaniem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends