w

Nowa zapowiedź w LoLu. Pentakill tym bohaterem powoduje uruchomienie filmowej animacji

Na serwerze testowym pojawiła się dziwna, tajemnicza animacja. Póki co nie wiadomo, czy to zapowiedź nowej postaci, mechaniki, czy ktoś z Riotu po prostu się nudził.


Najgorszy scenariusz to oczywiście kolejna postać w klimatach Yone i Yasuo, jakiś zaginiony brat, czy jeszcze coś innego. Trudno obecnie powiedzieć, dlaczego, ale uzyskanie pentakilla na serwerze testowym wywołuje coś w rodzaju cutscenki.

Yone, bo o niego tutaj przede wszystkim chodzi, staje się niewrażliwy na obrażenia, a jego wszystkie cooldowny zostają zresetowane. Jedyne, od czego można zginąć podczas animacji, to jak pisze Vandrill, laser z fontanny.

Filmowa animacja z Yone

Jest to jedna z największych zagadek, jeżeli chodzi o LoLa. Czy to zapowiedź postaci, jakiejś nowej mechaniki, jakiegoś bonusowego “efektu” pentakilla? Krótki wycinek z filmu Vandrilla pokazuje, w czym rzecz:

Film: https://youtu.be/K7CCuPly0Dc | Vandiril na Youtube

O co tu chodzi? Po pentakillu resetują się skille, uruchamia się animacja, Yone jest nie do zlikwidowania i tyle, efekt po chwili znika i gra toczy się dalej. Ale dlaczego? I dlaczego jest to tylko na PBE?

Może Riot coś w ten sposób testuje, jakieś nowe interakcje po pentakillu i zwyczajnie zbyt wcześnie udostępniono to na PBE? W żadnym opisie, informacjach od Riotu nie ma o tym słowa.