w

Nowa zawartość związana z wydarzeniem Faerie Court w League of Legends

Jak prezentuje się zawartość, która trafi do LoLa wraz z kolejnym eventem?


Jakiś czas temu pokazano wygląd kilku nowych skórek, które trafią m.in. do Katariny (dostanie ona również edycję prestiżową), Karmy (która otrzyma legendarkę) oraz Fiory, Seraphine, Ezreala czy najnowszego supporta w grze – Milio. Chodzi oczywiście o serię Faerie Court, której głównym motywem są wróżki. Skiny można obejrzeć tutaj: Skiny Wróżkowego Dworu w LoLu. Dostają je: Karma, Kalista, Fiora, Ezreal, Seraphine, Milio, Katarina.

Poza skórkami do gry trafi także event z tym motywem, który jak zawsze będzie miał własne orby, tokeny i torby z różnościami. Jak prezentują się poszczególne elementy eventowego sklepu?

Zawartość wydarzenia Faerie Court

W sieci pojawiły się grafiki, które przedstawiają wygląd orbów, toreb czy tokenów związanych z wydarzeniem z okazji wydania nowej linii skórek – Faerie Court. Przedmioty stylizowane są tak samo, jak wspomniane skiny, więc posiadają różne odniesienia do wróżek.

Zgodnie z udostępnionymi informacjami event powinien rozpocząć się 23 marca 2023 roku, jednak jak zauważyli fani – na PBE przypadkowo ustawiono ją na 6 października 2022 roku.

Jeśli chodzi o zakończenie eventu, to przypada ono na 24 kwietnia 2023 roku, natomiast tokeny wydawać będzie można do 1 maja 2023 roku.

Społeczność zauważyła również, że całe wydarzenie jest niesamowici podobne do Lunar Revel.

Sklep eventowy to w zasadzie skopiowany sklep z Lunar Revel z kilkoma szczegółami.
To tylko podkreśla, jak bardzo Faerie Court nigdy nie był planowany jako wydarzenie. 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends