Nowe darmowe emotki z League of Legends w dropach z okazji tegorocznych Mistrzostw Świata

League of Legends

Reklama

Ujawniono wygląd nowych emotek, które będzie można zdobyć z kapsuły e-sportowej podczas Worldsów 2022.


Najważniejsze wydarzenie e-sportowe z League of Legends zbliża się wielki krokami. Każdy fan profesjonalnych rozgrywek czeka na Mistrzostwa Świata, które odbywają się w drugiej połowie roku.

Każde Worldsy to ogromna dawka emocji i pozytywnej energii – gracze kibicują ulubionym drużynom i oglądają ceremonię otwarcia, która nierzadko jest szalenie widowiskowa. Przy okazji otrzymują dropy za oglądanie, w których znajduje się unikatowa zawartość, której często nie da się zdobyć w żaden inny sposób.

Część puli nagród tegorocznych Mistrzostw Świata była przedstawiona już wcześniej (zobacz: Co będzie można dostać z nowej kapsuły Worlds 2022? Kompletny spis wszystkich nagród), ale pojawiły się kolejne grafiki, które przedstawiają zawartość, znajdującą się w e-sportowych kapsułach 2022.

Reklama

Nowe emotki z League of Legends

Reklama

W sieci pojawiły się grafiki ośmiu nowych emotek, które będzie można otrzymać z kapsuł e-sportowych podczas oglądania tegorocznych Mistrzostw Świata z League of Legends.

Cztery grafiki przedstawiają bohaterów w ich podstawowych wersjach (bez skórek) oraz cztery to wersje ze skórkami z serii Mecha.

Tak prezentują się poszczególne emotki oraz ich nazwy:

  • Zoe: „HeH!”
  • Teemo: „That’s it?”
  • Lissandra: „Speachless”
  • Caitlyn: „What can I do?”

ZOBACZ – Nowe skórki do LoLa. Syndra, Tristana, Soraka i Master Yi, Aphelios, Sett, Darius, Yorick i Evelynn

  • Mecha Twisted Fate: „Cool Blue”
  • Mecha Rell: „Let’s Rock”
  • Mecha Thresh: „In My Grasp”
  • Mecha Azir: „Fandom”

Jak widać, nowe emotki przedstawiają zarówno popularnych championów, jak i np. Caitlyn oraz tych bardziej niszowych, choćby Rell.

Zgodnie z opisem, powyższe grafiki pojawią się w dropach e-sportowych, więc nie będzie można ich zakupić bezpośrednio w sklepie w grze.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej