w

Nowe ikony przedmiotów Wild Rift trafią do League of Legends? Jak mogą wyglądać

Do League of Legends w 2021 roku zawitają ogromne zmiany przedmiotów i sklepu. Jak wyglądają odświeżone grafiki w Wild Rift?


Już wcześniej na stronie pojawił się wpis o zmianach, które mają zajść w sklepie, w którym gracze dokonują zakupów przedmiotów podczas rozgrywek League of Legends (więcej można przeczytać tutaj). Twórcy nie tylko planują zmienić sklep tak, aby był bardziej intuicyjny, ale również poprawić przedmioty. Do tego wliczają się również ich nowe ikony, które już teraz można zobaczyć w mobilnej wersji gry o nazwie Wild Rift.

Jak będą wyglądały odświeżone grafiki przedmiotów?

Zaprezentowano nowe grafiki części z dostępnych butów. Jedne z nich jednak nie są znane graczom League of Legends. Druga pozycja z listy daje graczom life steal zarówno fizycznych, jak i magicznych obrażeń. Posiadają one również umiejętność, która zwiększa prędkość poruszania się o 15% przez 3 sekundy. Zadanie lub przyjęcie obrażeń wyłącza ten efekt (60 sekund czasu odnowienia).

Poza opisanymi butami reszta powinna być graczom dobrze znana. Są to kolejno: Boots of Speed, Boots of Swiftness, Ionian Boots of Lucidity, Mercury´s Treads, Ninja Tabi.

ZOBACZ – Gracze LoLa kompletnie zjechali Riot za darmowe dropy. Co się dostawało za oglądanie meczów cały weekend?

Przedmioty ukazane poniżej w większości powinny być już dobrze znane graczom League of Legends. Ich grafiki zostały odświeżone tak, aby bardziej wpasowywały się w klimat nowoczesnego stylu gry. Przedmioty to kolejno: Trinity Force, Infinity Edge, Rylai´s Crystal Scepter, Iceborn Gauntlet, Warmog´s Armor, Liandry´s Torment, Randuin´s Omen, Bloodthirster, Maw of Malmortius, Abyssal Mask i Zeke´s Convergence.

Ostatni przedmiot celowo nie został wymieniony w powyższym spisie. Jest to item pozwalający na zaklęcie jednego z wybranych przedmiotów. Przyzywa dwa duchy, które szukają dwóch przeciwnych pobliskich bohaterów. Podczas kontaktu spowalnia ich i ujawnia ich pozycję przez 5 sekund.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends