w

Jak za darmo odblokować Lillię, nową postać w LoLu. Jak wykonać misję z żetonem

Dowiedzieliśmy się już, jak konkretnie należy wykonać misję dającą darmową Lillię.


Nową postacią w League of Legends będzie Lillia. Po niej prawdopodobnie pojawi się Yone. W ostatnich dniach wyciekło sporo różnych informacji, natomiast jedna po drugiej zaczynają się one potwierdzać.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że do LoLa zostanie dodany żeton, pozwalający na odblokowanie Lilli. I tak faktycznie się stało. Dzisiaj można już wykonywać konkretną misję, odblokowując nową postać.

Jak odblokować żeton Lilli w LoLu

Misja jest ściśle związana z dżunglą. Według graczy, żeton otrzymuje się po rozegraniu kilku meczów jako dżungler oraz dwukrotnym zlikwidowaniu przeciwnego dżunglera.

  • Rozegraj 3 mecze (najlepiej rankingowe) jako dżungler
    • Zdobądź dwukrotnie pierwszą krew na przeciwnym dżunglerze
  • Rozegraj 20 gier jako dżungler
  • Zdobądź 350 zgładzeń (zabójstw i asyst) jako dżungler, prawdopodobnie działa to także w grach na boty. Wiele osób zaczęło potwierdzać działanie tego sposobu.

Sposobów na odblokowanie ponoć jest więcej, natomiast pochodzą one z przecieków jeszcze z czerwca i nie są wiarygodne.

We wszystkich instrukcjach jest informacja o grach rankingowych, natomiast istnieje też szansa, że da się to zrobić na tzw. “normalach”. Nie jest to jednak póki co potwierdzone, gdyż misja jest nowa i wszyscy dopiero odkrywają jej wszystkie aspekty. Krótko mówiąc, by mieć pewność, lepiej to zrobić na rankedach.

Za wykonanie misji otrzymujemy specjalny żeton, działający tak samo, jak żeton Setta. Postać prawdopodobnie zostanie dodana na gry 22 lipca. Przypomnijmy, że w żetonie była wspomniana godzina 21:00, natomiast nie można tego brać jako 100% pewne.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends