w

Nowe serie skinów nad którymi pracuje Riot. Przecieki skórek, które mogą trafić do League of Legends

Jak prezentują się koncepty siedmiu serii skinów? Riot pracował nad nowymi skórkami do League of Legends.


Społeczność League of Legends w ostatnim czasie ma okazje zapoznać się z większością nadciągającej zawartości za pośrednictwem przecieków. Twórcy kompletnie nie panują nad tym, co trafia do sieci, a przecieki pozwoliły fanom przyjrzeć się potencjalnemu zestawowi umiejętności nadciągającej bohaterki, zanim cokolwiek zostało oficjalnie potwierdzone.

Tym razem gracze LoLa mogą przyjrzeć się siedmiu potencjalnie zbliżającym się seriom skórek wraz z konceptami poszczególnych elementów kosmetycznych. BigBadBear, który regularnie dzieli się ze społecznością informacjami na temat nadchodzącej do LoLa zawartości, pokazał koncepty Riotu oraz opisy i nazwy serii.

Jak mogą wyglądać skórki, które trafią do LoLa?

The Chosen One

Starożytna rasa znana jako wybrana, obdarzona siłą jako ci o szczerym sercu. Teraz ci bohaterowie walczą o sprawiedliwość, a na ich barkach spoczywa ciężar rozpadającego się świata.

Arena of Hope

Dawno temu oceany wyschły, a deszcz z chmur stał się szkodliwy i kwaśny. Na tym nowym pustkowiu wojownicy walczą o resztki. Miasto Nadziei pozostaje jedynym cywilizowanym społeczeństwem na świecie, gdzie wszystkie prawa są stanowione, a wyroki zapadają na Arenie – zamkniętym w klatce koloseum chaosu.

Dream Catcher

Łapacze Snów grasują po ulicach wioski, zamieniając jej niegdyś tętniące życiem, kwieciste przejścia w ciemne alejki koszmarów. Żywiąc się duszami wszystkich napotkanych osób, stwory więżą swoje ofiary w stworzonym przez siebie świecie. Choć może być piękny, jest to tylko złudzenie.

Dream Guardians i Dream Weavers

Koszmary wydostały się ze Śnienia i wzięły na zakładników mieszkańców starożytnego miasta Ruyah. Podczas gdy ludzie śpią, dobroczynne istoty ze Śnienia, znane jako Tkacze Snów, powstają, by walczyć z ciemnością. Razem ze Strażnikami Snów – śmiertelnikami obdarzonymi mocami z innego świata – uwolnią Ruyah od wiecznego snu.

Tournament of Souls

Co roku odbywa się bitwa, która ma wyłonić największego wojownika w całej krainie. W “Turnieju Dusz” biorą udział zawodnicy wszelkiego rodzaju, a każdy z nich ma własną Moc Duszy. Główna nagroda jest większa niż jakiekolwiek trofeum: jest nią odłamek Klejnotu Dusz, który podobno spełnia jedno życzenie tego, kto go posiada.

Prismatic Guardians

Kolor znika ze świata. Pojawiają się potężne jednostki, barwne postacie, które zagarniają dla siebie odcienie i barwy cywilizacji. Gdy nasycenie zanika, niegdyś tętniące życiem miasta zamieniają się w szare dystopie.

Magical Weavers

Piękno. Funkcjonalność. Technika. To są kryteria, według których oceniane są wszystkie pluszaki. Niezliczone kolorowe postacie biorą udział w corocznym pokazie, ożywione dzięki magii zdolnych krawcowych. Kto zostanie mistrzem?