w

Nowe wieści na temat CGU Aurelion Sola. Co wiadomo o aktualizacji championa League of Legends?

Aktualizacja Aurelion Sola, która zapewni mu zupełnie nowy skillset. Co wiadomo o jej premierze?


Aurelion Sol to postać z naprawdę unikatowym zestawem umiejętności. Mimo że bohater ma swoich wiernych fanów, nie cieszy się sporą popularnością, a jego skillset jest postrzegany nie tyle za ciekawy, co za dziwny i słaby. Riot podejmował próby jego uratowania, jednak wszystkie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Ostatecznie twórcy z myślą o Aurelion Solu stworzyli nowy rodzaj reworku – CGU. Bohater miał być pierwszym, który go otrzyma, a aktualizacja miała polegać na zachowaniu wszystkich modeli oraz grafik jednocześnie tworząc zupełnie nowy zestaw umiejętności.

Co dalej z Aurelion Solem?

Omawiany rework miał trafić w ręce graczy już w tym roku, jednak poinformowano, że w celu sprawienia, że bohater będzie jeszcze ciekawszy, data premiery musi zostać przesunięta. Na Discordzie Riot Cobra poinformował, że CGU zostanie ujawnione na samym początku 2023 roku.

Nowego Aurelion Sola zobaczycie wcześnie w przyszłym roku zamiast pod koniec 2022, jak początkowo planowaliśmy zgodnie z Roadmapą. Chcemy dać mu nieco więcej czasu, aby rework wyszedł naprawdę dobrze. Przepraszamy, że musicie poczekać nieco dłużej.

Od wieści przekazanych w październiku minęło już trochę czasu, a zaciekawieni fani wypytywali twórców o to, jak przebiegają prace i czy aktualizacja faktycznie pojawi się z początkiem 2023 roku. Rioter odpowiedział jednemu z graczy, pisząc, że premiera reworku nie zostanie przesunięta po raz drugi i jest zaplanowana na BARDZO wczesny okres 2023 roku.

Dużo ludzi pisze, że „rework został przesunięty dwukrotnie” przez ASU Ahri, który został wydany pierwszy, ale nie jest to prawda. Miało miejsce jedno opóźnienie, a druga zapowiedziana data cały czas jest aktualna.

Zgodnie z przeciekami ASU Ahri zostanie wydany w patchu 13.1, a zważając na słowa Riotera, aktualizacja Aurelion Sola ukaże się zaraz później. Bohater powinien więc zostać odświeżony pod koniec stycznia lub z początkiem lutego w okresie wydarzenia powiązanego z Chińskim Nowym Rokiem – w aktualizacji 13.2 lub 13.3.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends