w

Nowość w skórkach dla zwycięzców Worlds 2022. Prestiżowa edycja jednej z nich

Reklama

Prestiżowa Edycja jednej ze skórek dla wygranych Mistrzostw Świata 2022.

Reklama

Jak co roku, graczy zgarniających tytuł Mistrza Świata dosięgnie nie tylko ogromny prestiż i zastrzyk gotówki, ale również ich własne skórki do postaci, które sobie wybiorą. Dochodzi do tego także ramka, ward i ich podpisy na karcie skina i podczas powrotu do bazy.

Jednak następna ich edycja będzie wyjątkowa. Oprócz samych skinów, do jednego bohatera trafi mało wyjątkowa już Prestiżowa Edycja.

Prestiż do skórek Worlds 2022

W League of Legends istnieje nieprzerwana od 1 sezonu tradycja. Drużyna, która wygra największy i najważniejszy turniej – Mistrzostwa Świata, może wybrać do swojej ulubionej postaci skórkę z motywem zespołu. Musi jednak nią zagrać przynajmniej jedno spotkanie podczas eventu.

Teraz zapowiedziano małą modyfikację, która może wprowadzić zamieszanie w drużynie wygranych. Twórcy zapowiedzieli Prestiżową Edycję do jednej ze skórek:

Pokaz zwycięzców Mistrzostw obejmuje 5–6 bohaterów wybranych przez zawodników zwycięskiej drużyny, którzy aktywnie rywalizowali podczas Mistrzostw. Projekt linii skórek będzie inspirowany barwami zwycięskiej drużyny, a także motywem Mistrzostw 2022. Tegoroczną nowością będzie powstanie prestiżowej wersji skórki dla jednego z bohaterów wybranych przez zwycięzców!

Na ten moment nie wiadomo nic więcej i w jaki sposób będzie można ją zdobyć. Prawdopodobnie udostępniona zostanie za Mityczną Esencję, ale plany Riotu na monetyzację zawartości nie są takie łatwe do przewidzenia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends