w

Nowy event w LoLu o tematyce Odyssei? Sekretne wskazówki ujawniają nowe wydarzenie

Kwestie z ekranu ładowania gry w League of Legends mogą zdradzać kolejne wydarzenie.


W ciągu roku do gry trafia wiele wydarzeń, w których gracze mogą odblokować nowe skórki i inne nagrody. Ostatnie wydarzenie Odyssei było niezmiernie popularne w roku 2018, po tym, jak stworzyło ono dodatkowe historie w alternatywnym uniwersum. Załoga Morning Star i tematyka świetnie wpasowuje się do aktualnie panującego tematu galaktyk.

Jakie są spekulacje graczy?

Linie, które pojawiły się w ekranach ładowania zdecydowanie wskazują na obecność innej załogi, która próbuje się skontaktować z Morning Starem. Wszystkie wiadomości przedstawione są poniżej.

Raport T.A.N.A. #0117 Kapitanie, odbieramy dziwną wiadomość z Morning Stara. Wychodzi na to, że ktoś z załogi zaginął. Powinniśmy natychmiast skontaktować się z Yasuo.

Raport T.A.N.A. #4242 Kapitanie, komora silnika wymaga naprawy, po zderzeniu z czymś, co wydaje się być jakąś prymitywną satelitą. Dalej nie znamy jej pochodzenia.

Raport T.A.N.A. #9620 Pojawiły się plotki o nowej przerażającej mechanicznej sile na skraju znanych nam galaktyk. Myślę, że powinniśmy się im przyjrzeć kapitanie.

Gracze spekulowali, do jakich postaci mogłyby odnosić się wiadomości, podpierając swoje tezy. Pierwszą z nich mogłaby być Zoe, ponieważ to ona miała otrzymać kolejną z prestiżowych skórek i to właśnie ona może być odpowiedzialna za zniknięcie osoby z załogi.

Druga wiadomość może odnosić się do Vel’Koza, który faktycznie mógłby przypominać satelitę i zostać odebranym jako jakaś forma nieznanej dotąd inteligencji.

Trzecia wiadomość odnosi się do „mechanicznej siły”, którą może być bohater pokroju Viktora lub Orianny.

ZOBACZ – Burnt Ginger Brand to świetny, fanowski koncept skórki do League of Legends

Na ten moment jednak gracze mogą być prawie pewni tylko tego, że wydarzenie powróci i niezależnie od tego, w jakiej formie to gracze przyjmą je z otwartymi ramionami. Seria zdecydowanie była jedną z lepiej przyjętych przez graczy czy to w formie wydarzenia, czy już samych skórek.

Sama zapowiedź może również odnosić się ściśle do rozgrywek TFT gdyż to właśnie one miały otrzymać sporą aktualizację w połowie sezonu. Skórki z ostatnich serii w połączeniu z Odysseją mogłyby stanowić ciekawy dodatek i nieco odmienić metę w grze.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends