w

Nowy odcinek Arcane pojawi się jednak za kilka dni? Wszyscy zapomnieli o tych paczkach

W sieci zawrzało od informacji o tym, że Riot będzie chciał opublikować jeszcze jeden odcinek Arcane.


Teoretycznie 1 sezon Arcane już się zakończył. Riot opublikował informacje o 2 sezonie, którego nie należy spodziewać się szybciej, niż w 2023 roku. Wszyscy jednak zapomnieli, że Riot przed premierą Arcane wysłał influencerom specjalne przesyłki.

W paczkach znajdowały się 4 pudełka, oznaczone różnymi datami. Miało to związek oczywiście z premierą i dalszymi wydarzeniami, które miały miejsce wokół Arcane.

Ubaman

Co się stanie 28.11.2021?

W sumie wysłano 4 pudełka. 7 listopada mieliśmy premierę Arcane, potem wydarzenia powiązane z serialem, dlatego pudełka oznaczone jako 2 i 3 są zrozumiałe i raczej nie budzą większych wątpliwości. Najciekawsze jest pudełko numer 4.

Jest ono w dokładnie takim samym klimacie, jak pudełko z numerem 1. Widnieje tam data 28.11.2021. I teraz pytanie, co na ten dzień przygotował Riot? Skoro jest ono zrobione w tym samym stylu, to naturalne, że gracze myślą o nowym odcinku.

W sieci mówi się, że może chodzić tutaj o odcinek, oficjalnie kończący 1 sezon Arcane, będący jednocześnie epilogiem. Trudno jednak znaleźć jakiekolwiek potwierdzenie tej teorii.

Normalnie pomyślelibyśmy, że może chodzić tutaj o materiały wokół Arcane, czyli oprawa graficzna, muzyczna etc. Ale tego typu rzeczy Riot publikuje na swoich oficjalnych kanałach bez żadnych zapowiedzi.

Oczywiście nie należy się specjalnie napalać, jest to tylko teoria społeczności, która nie musi się sprawdzić. Zastanawiające jednak, co się stanie tego 28 listopada.